Karton Kutuları Atmayın Hayvanları Sevindirin

0

Özellikle internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız biliyorsunuzdur. Ürünler çok büyük kutular içinde gönderiliyor. Bu kutuları atmak yerine hayvanlar için kullanışlı ve yararlı bir şey oluşturabilirsiniz. Bahçenizdeki kuşları, el yapımı bir karton yemek kalbi ile çok mutlu edebilirsiniz. Ya da kedinize el yapımı bir küçük kedi sığınağı oluşturabilirsiniz. Çok basit ve sadece birkaç dakika sürer.

Kuşlar
Bahçenizdeki kuşlara kış mevsiminde yardım etmek istiyorsanız, ağaçlara asmak için kuş yemliği satın alabilirsiniz. Ancak bunu kendinizin yapması daha eğlenceli değil mi? Bu basit DIY projesi aynı zamanda çocuklarınız veya torunlarınızla birlikte yapmak için çok eğlenceli. Balkon Taşlarındaki Kuş Pislikleri Nasıl Temizlenmelidir?

Neye ihtiyacınız var?
1 karton kutu
Kuş yemi
Fıstık ezmesi
İplik
Kalem
Makas

Nasıl yapılır?
Karton kutuya eğlenceli şekiller çizmek için kalemi kullanın ve onları kesin.
Karton figürlerin her iki tarafına da fıstık ezmesi sürün.
Kuş tohumunu büyük bir kaseye koyun ve içine fıstık ezmesi kaplı bir karton yerleştirin. Tüm figürün kuş tohumlarıyla kaplı olduğundan emin olun.
Şeklin üstüne biraz delik açın ve içinden bir iplik parçası çekin. Kedinizin Koltuğu Tırmalamasını Nasıl Önlersiniz? Yiyecek figürünü bahçenizde bir yere asın. Kuşlar yemeklerine bayılacaktır.

Kediler
Kediler saklambaç oynamayı çok severler ve ayrıca kendi başlarına olmayı da tercih ederler. Basit bir karton kutu kullanarak sevgili evcil hayvanınız için gerçek bir mağara yapabilirsiniz.

Neye ihtiyacınız var?
1 karton kutu
2 eski tişört
Kutu kesici

Nasıl yapılır?
Kutunun kanatlarını içeriye doğru katlayın veya kutu kesici ile kesin.
İlk Tişörtünü kutunun etrafına yerleştirin ve kafanız için deliği kutunun açıklığına yerleştirdiğinizden emin olun. Kedi Kumunu Evde 3 Farklı Yerde Kullanabilirsiniz Kolları içe doğru katlayın ve gömleğin arkasında bir düğüm yapın, böylece kutunun çevresine güzel ve sıkı bir şekilde sığar.
Diğer tişörtü katlayın ve bunu kutunun içine güzel, yumuşak bir kedi yatağı olarak yerleştirin.
Kedinizin kendine ait bir mağarası olacak ve istediğinde içine girip uyuyacak.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.