Kaşlı Kedi Sam’in Kurtulma Hikayesi

0

Kaşlı kedi Sam, kaş gibi görünen siyah tüyleri sayesinde ünlenen bir internet fenomeni.  Şimdi milyonlarca insan tarafından tanınsa, keyfi son derece yerinde olsa, bir dediği iki edilmese de (bakışı sayesinde:) ), Sam sokaktan kurtarılmış bir kedi.

Sam’in sahipleri anne- kız,  Ivette Rodriguez ve Amanda Collado, New York’taki evlerinin arka tarafında sokakta ürkmüş bir şekilde hiç kıpırdamadan duran Sam’i görmüşler. Sam bir kutu içerisinde sokağa terkedilmiş ve sürünerek çıkıp iki ev arasında ulaşılamayacak bir yere saklanmış. Hiç kıpırdamıyor ve verdikleri yemek ve suya 4 gün boyunca dokunmuyormuş. En sonunda Collado, bir şekilde Sam’e ulaşabilmiş, O’na dokunduğu anda Sam gardını indirmiş, kendini Collado’nun kollarına bırakmış ve bir daha hiç ayrılmamışlar.

O gün bugündür Sam’i fotoğraflarını Instagram’da paylaşmaya paşlamışlar ve Sam komik kaşları ile çok popüler olmuş.

Sam’in şansı çok güzel bir şekilde dönmüş. Sokaklardan ve barınaklardan hayvan sahiplenmek çok güzel bir duygu, herkes bir hayvanın şansını bu şekilde döndürebilir. Lütfen hayvanları para verip satın almayın, sahiplenin. Petshopdan alınacak her bir hayvan, yeni bir hayvanın daha tutsak edileceği anlamı taşır.

Sam’in eğlenceli fotoğrafları:

Bu kadar endişeli bakan bir kedi görmüş müydünüz? 🙂

6 5 4 3 2 1

Sam’in Instagram hesabı: https://instagram.com/samhaseyebrows/

Sam’in hikayesini sahibinden izlemek isterseniz:


Paylaş.

About Author

Comments are closed.