Balık Yağı Kapsüllerinden Balık Tadı Nasıl Almazsınız?

0

Yağ ve su – veya su bazlı solüsyonlar – karıştırıldığında, havayı hapseder ve kabarcıklar oluşturur. Bir balık yağı takviyesi aldıktan sonra meydana gelen geğirmede korkunç balık kokusu gelir. Bu durum bir çok kişiyi rahatsız ediyor.

Balık yağı, genel sağlığın korunmasına, hastalık riskinin azaltılmasına ve egzersizlerden sonra toparlanmaya yardımcı olan omega-3 yağ asitleri içerir. Takviyenin bir faydası da sevmediğiniz balıkları yemeden yararlarından faydalanıyor olmanızdır. Balık yağı takviyeleri için bilinmesi gerekenler

Diyetsel yağ içeren bir yemekten sonra balık yağı takviyenizi alın. Yemek, kapsülün erimesine ve yağın emilmesine yardımcı olur, böylece vücut onu daha iyi emebilir. Yiyecekler aynı zamanda balık yağının bağırsaklarda daha fazla zaman geçirmesine yardımcı olur ve vücudunuzun emdiği miktarı artırır.

Enterik kaplı balık yağı kapsülleri satın alın. Enterik kaplama, kapsülün midede çözünmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yerine, kolayca emilebileceği ince bağırsaklarda çözünür. Bu, mideden ağzınıza balık kokusu ve tadını gelmesini engelleyecektir. Erkekler için balık yağının 11 önemli faydası

Bir seferde birden fazla kapsül almak yerine, balık yağı dozunuzu günlük öğünlerinize bölün. Daha az yağ bir anda erir ve balık tadını azaltır.

Balık yağı içerken alkol almaktan ve baharatlı yiyecekleri veya hazımsızlık veren diğer yiyecekleri yemekten kaçının. Sindirimi bozan herhangi bir şey, balıkların tadının sizi rahatsız etmesini arttıracaktır. Balık yağı kilo vermeye yardımcı olur mu?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.