Baş Parmağınıza Üflemeyi Deneyin; Şaşırtıcı Bir Etkisi Var!

0

Vücudumuz gerçekten oldukça garip. Yaptığınız ve hissettiğiniz her şey beyniniz ve sinirlerinizle bağlantılı olarak gerçekleşir. Her küçük ağrı, yemeğinizden bir ısırık almak, düşünmek, koşmak… Beynimiz olmadan ot gibi oluruz.

Eğer grip veya nezle iseniz tüm vücudunuzda ağrı hissedersiniz. Eklemleriniz ve kaslarınız ağrıyor ve vücudunuzun hastalıklarla savaşmaya çalışması sonucunda ateşiniz yükselir. Bunun nedeni, vücudunuzdaki her şeyin sinir sistemi üzerinden bağlanmış olmasıdır. Bir ağrı vücudunuzdaki görünüşte birbiriyle bağlantılı olmayan şeyleri etkileyebilir. Stres Giderici Magnezyum Ayak Detoksu Tarifi

Sinirler
Kalabalık bir topluluğa sunum yapacaksanız veya bir sınava giderecekseniz sinirleriniz etkilenir. Sinirler söz konusu olduğunda rahatlamak için mükemmel bir yöntem var.Bir kaç saniye parmağınıza üflemek. Bunu yaparak nefesinizi düzenlersiniz ve vücudunuz kalp atışlarınızı otomatik olarak kontrol eder ve normale döner.

Bir kez daha, vücudumuz şaşırtıcı olduğunu kanıtladı. Bir dahaki sefer gergin hissederseniz, bu yöntemi dene! Sizi sakinleştirebilir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.