Elma Sirkesi Nasıl İçilmeli?

0

Muhtemelen sağlık yararları için elma sirkesi içmeyi okudunuz ayrıca zararlı olabileceğini de duymuş olabilirsiniz. Elma sirkesini içmeye karar verdiniz ama zarar görmek istemiyorsanız yazımızı okuyun.

Elma sirkesinin potansiyel faydaları
Elma sirkesi (ACV), bir dizi bakteri (iyi tür!) Oluşturan ezilmiş ve fermente edilmiş elmalardan yapılan doğal bir üründür. Sonuç, çeşitli sağlık yararları için halk ilacı olarak uzun süredir kullanılan asetik asit bileşikleri bakımından zengin bir sirke. Sadece elma sirkesi ile pişirerek potansiyel faydaların tadını çıkarabilirken, elma sirkesini içebilirsiniz. Her Gün Elma Sirkesi İçerseniz Ne Olur?

İşte elma sirkesinin bazı faydaları:

Yüksek kan şekeri
Kilo kaybı
Sindirim
Yüksek tansiyon
Boğaz ağrısı veya tıkanıklık
Enfeksiyonu durdurmak
Enerjiyi arttırmak

Her gün elma sirkesi içebilir mi?
Birçok ACV savunucusu, ister bir içecek olsun isterse yiyecek olsun, günde 1-2 yemek kaşığı almanızı önerir. Özellikle hamileyseniz, önce doktorunuza danışmalısınız. Elma Sirkesinin 15 İnanılmaz Kullanım Alanı

Elma sirkesi içmek için en uygun zaman nedir?
Elma sirkesi içeceğinizi sabahları ilk önce veya yemekten hemen önce yudumlayın. Bir yemekten önce alınan sirke içeceği, daha hızlı tok hissetmenize neden olurken kilo vermenizi sağlayabilir.

Bir bardak elma sirkesi içilebilir mi?
Hayır! Tek başına bir sirke içmek, dişlerinizin minesine ve hatta yemek borusuna ve akciğerlerinize zarar verebilecek asidik bir üründür. Sirkeyi her zaman suyla seyreltin.  Elma Sirkesini Banyo Yaparken Kullanmanız İçin 4 Neden

Elma sirkesi içeceği nasıl yapılır:
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 bardak su
Seyreltilmiş olsa bile, sirke içeceği muhteşem bir tada sahip olmayabilir, bu nedenle bir miktar bal ve / veya bir tarçın veya zencefil ekleyebilirsiniz. Elma Sirkesi Evde Nasıl Yapılır?

İçeceği yavaşça yudumlayın. Günlük ACV içiyorsanız, dişlerinizin minesini korumak için pipetle içebilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.