Gece Yatağın Altına Neden Su Koymalısınız?

0

İyi bir uyku için, yatağa kafanız rahat, negatif enerjilerden arınmış olarak girmeniz gerekir. Siz uyurken tüm negatif enerjinizi temizleyecek ve dolayısıyla size iyi bir uyku sağlayacak çok basit bir yöntem var: Su

Negatif enerji, günlük yaşamınızdan psikolojik sağlığınıza kadar pek çok şeyi olumsuz etkiler. Tüm bu negatif enerjiden kurtulmanız için gece uyumadan önce yatağınızın altına bir bardak su koyun. Evinizdeki negatif enerjiyi çıkarmanın 8 yolu 

Su, negatif enerjiyi absorbe etme ve bunları ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir. Çevrenizde bulunan negatif enerjiyi emmek için yatağın altına bir bardak su koymanız yeterlidir.

Nasıl uygulayacaksınız?
Temiz bir bardak suyu yatağınızın altına koyun. Eğer yatağınızın altında bardak koyacak kadar bir mesafe yoksa, başucunuza da koyabilirsiniz. Hangi bitkiler evdeki kötü enerjiyi yok eder?

Bardağı sabah kalktığınızda kontrol etmeyi unutmayın.

Suyun kabarcıklar içerdiğini fark ederseniz, bu negatif enerjinin emilmeye başlandığı anlamına gelir. Suyun berrak olması ve kabarcıklar içermemesi, negatif enerjinin tamamen emildiği anlamına gelir.

Her gece yatağınızın altına yeni bir bardak su koymayı ihmal etmeyin. Feng Shui’ye göre ayna nasıl seçilmeli ve yerleştirilmeli?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.