Gümüş Suyu Hastalıklar İçin Nasıl Kullanılır?

0

Kolloidal gümüş (gümüş suyu) Gümüş parçacıkların hareketi, bakterilerdeki ve hatta virüslerdeki enzimleri etkisiz hale getiriyor, dolayısıyla vücutta hastalığa neden olan organizmaları öldürüyor. Genel olarak bakteri zamanla dirençli veya gümüşe karşı bağışıklık kazanmaz.

Kolloidal gümüş ile neler tedavi edebilirim?

Kolloidal gümüşün birçok satıcısı, ürünlerinin çok sayıda hastalığı tedavi edebileceğini iddia ediyor. Ancak Wellness Kaynaklarına göre, bu tür iddiaları desteklemek için kullanılan “bilim” in çoğu, küçük laboratuvarlarda yayınlanmamış çalışmalardan gelir ve bir tuz tohumu ile alınmalıdır. Bununla birlikte, gümüşün olası anti-viral özelliklere sahip olduğunu gösteren birkaç yayınlanmış çalışma vardır.

Bileşik, cilt ve doku hasarını onardığı ve yaralanmaları önlediği için yanıkların tedavisinde kullanılır. Döküntüler, kistler ve akne de bileşik kullanılarak tedavi edilebilir.

Kolayca sindirilebilen, organlara kolayca emilebilen bir bileşik olduğu için, kolloidal gümüş, soğuk algınlığı, grip virüsleri, bağırsak parazitleri, mesane ve idrar yolu enfeksiyonları ve çeşitli diğer durumların tedavisi dahil olmak üzere bağışıklık sistemini güçlendirmeye de yardımcı olabilir.

Kolloidal gümüş de evcil hayvanlarınız için bakım yapabilir .

Kolloidal gümüşü nasıl kullanıyorsunuz?
Kolloidal gümüşü gerektiğinde topikal veya dahili olarak kullanabilirsiniz. Karşılaştığımız kaynakların çoğu, günlük olarak kolloidal gümüşü dahili olarak almamanızı tavsiye ediyor. Genel görüş birliği yaklaşık iki hafta boyunca içsel olarak alınmasının güvenli olduğu gibi görünüyor. Belirli bir hastalığı nasıl tedavi edeceğinizi bilmek istiyorsanız, araştırmanızı yapın. Ancak herhangi bir tedaviye başlamadan önce güvenilir bir hekime başvurduğunuzdan emin olun .

Kolloidal Gümüş Suyu Kullanımı

Koloidal gümüş suyu her koşul için farklı uygulanmalıdır. Kolloidal gümüş suyu aşağıdaki şekillerde alınabilir, üst üste 14 günden fazla kullanılmamasının her zaman akılda tutulması gerekir. Yine de kullanmadan önce bir uzmana danışılmalıdır.

• Doğrudan cilde uygulanan 2-5 damla

• Bağışıklık desteği için ağızdan alınan 1 damla

• Konjunktivit için 1-2 damla

• Bant ile üzerine uygulayarak herhangi bir yara veya ağrıyı dezenfekte etmeye 1 damla

• Spreye 5 damla eklenir burna doğrudan püskürtülür


Paylaş.

About Author

Comments are closed.