Gün İçinde Ağırlık Çöküyorsa Çözüm: Nane Yağı

0

Sık sık kendinizi öğleden sonra bastıran ağırlıkla mücadele ederken buluyorsanız, uyuku ve halsiz halinizden şikayetçi iseniz çözümü var. Ağırlık çöküşünü yok etmek için enerji içeceklerine veya kahveye gerek yok. Nane esansiyel yağı size yararlı olabilir.

Nane yağı, mevcut en enerji verici ve gençleştirici yağlardan biridir. Sadece nane yağı kokusu bile sizde enerji artışı sağlayabilir! Uluslararası Spor Beslenme Derneği Dergisi’nde yapılan bir araştırmaya göre, nane yağı kullanıcıların egzersiz performansını, solunum fonksiyonunu, kan basıncını ve kalp atış hızını artırır. Ağrıyı Hafifleten, Endorfini Arttıran ve Enerji Veren 4 Baharat

Bu yüzden nane yağının inanılmaz enerji verici özellikleriyle ilgili yapabileceklerinizin bir listesini hazırladık.

Yağ difüzörü kullanarak evinizin veya ofisinizin etrafında naneli enerji kokusunu yayın.

Durgun hissettiğiniz zaman, bileklerinize ve boynunuzun arkasına az miktarda nane yağı sürün (hassas bir cildiniz varsa taşıyıcı yağ ile seyreltin).

Küçük bir şişenin içinde nane yağını çantanızda taşıyın. Hızlı bir desteğe ihtiyacınız olduğunda koklayın.

Tüm gün enerji verici kokuyu korumak için bir adet DIY uçucu yağ kolyesi alın ve üzerine birkaç damla nane yağı koyun! İlaçsız Dopamini Arttırmak İçin 11 Kolay Yol

Sabah erken saatlerde enerji takviyesine ihtiyacınız varsa, sabah duşunuzda şampuanınıza birkaç damla nane damlatın. Nane, çok enerji verici, aynı zamanda şampuan için ek temizlik gücü sağlayan canlandırıcı duygu ekleyecektir!

Gün boyunca canlandırıcı ve sağlıklı bir yiyecek almak için bir bardak buzlu suya bir veya iki damla nane yağı ekleyin.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.