Her Gece Yatmadan Önce Çarşafın Altına Bir Kalıp Sabun Koyun

0

Bir çok insan geceleri uykuya dalmakta zorlanıyor. Bazen bu olur çünkü uyumak için rahat bir pozisyon bulamazsınız veya uykunuzu bölecek huzursuz bacaklara sahipsizindir.

Birçok kişide uyurken huzursuz bacak sendromu vardır. Huzursuz Bacak Sendromu, siz uyurken harekete zorlayan bir hastalıktır. Huzursuz bacaklar, yanma hissi, kaşıntılı bacaklar, bacak krampları ve tekme atma dürtüsünün yanı sıra, bacaklarınızdaki karıncalanma hissiyle birlikte gelir. Uykunda bile! Tam olarak ağrı değil, ama çok can sıkıcı ve sinir bozucudur. O kadar kötüye gidebilir ki aslında uyumanız bile zor olabilir. Huzursuz bacak sendromu için en iyi ev çözümleri

Basit çözüm
Bunun için basit bir çözüm var. İlk başta garip gelebilir, ama işe yarıyor ve bu en önemli şey. Huzursuz Bacaklar Sendromu, kaslarınızın asitleşmesinden kaynaklanır ve bunu düzeltmek için yani asidi engellemek için bir şeye ihtiyacınız vardır.

Bu iş için en uygun olan şey bir sabundur. İşin püf noktası ayaklarınızın yanına, çarşaflarınızın altına bir kalıp sabun koymak. Huzursuz duygunun bacaklarınızdan kaydığını fark edeceksiniz. Uzun vadeli bir etki oluşturmak istiyorsanız bunu her gün yapmaya çalışın. Etkileri bir saat sonra farkedilecektir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.