Hindistan Cevizi Yağı Kandida Mantarını Tedavi Edebilir mi?

0

Hindistan cevizi yağının, kandida gibi bulaşıcı mantarları tedavi etmek için en iyi doğal ilaç olduğunu biliyor muydunuz? Mantar enfeksiyonundan muzdaripseniz, Hindistan cevizi yağı ilk başvurmanız gereken doğal tedavi yöntemi olabilir.

Vajinal kandida enfeksiyonu kadınlarda çok yaygındır. Kandida için evde doğal tedavi uygulamak istiyorsanız, Hindistan cevizi yağı bunun için idealdir.

Kandida enfeksiyonları için çeşitli doğal ilaçlar vardır ve bunlar arasında Hindistan cevizi yağının en iyi çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Beslenmenize Hindistan cevizi yağı ekleyerek, kandida enfeksiyonunu tedavi edebilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı, kötü mayayı öldürmekle birlikte, dost bakterileri de korur.

Hindistan cevizi yağı, kandidayı kontrol etmede yardımcı olan üç ana yağ asidinden oluşur. Bunlar kaprilik asit, kaprik asit ve laurik asittir. Yağda bulunan bu yağ asitleri zararlı mayaları, virüsleri ve bakterileri öldürür.

Kandida için Hindistan cevizi yağı nasıl kullanılır?
Sabah 1 – 2 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı ile başlayabilirsiniz. Eğer herhangi bir iyileşme belirtisi olmazsa, o zaman miktarı kademeli olarak bölünmüş dozlarda günde 5 yemek kaşığına kadar çıkarabilirsiniz. İshal veya kabızlık durumları yaşamaya başlarsanız, Hindistan cevizi yağı alım miktarını azaltın.

Hindistan cevizi yağı almaya başladığınızda, başka bir tedaviye ihtiyacınız olmaz. Yağ cildinizce iyice emilir ve cildinizi her türlü mantar derisi enfeksiyonundan korur.

Çok inatçı mantar enfeksiyonları için, taze ezilmiş sarımsakla karıştırılmış Hindistan cevizi yağını deneyebilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.