Kolay Diş Beyazlatma Tedavisi İle Bembeyaz Dişler

0

Dişlerinizin ne kadar beyaz olduğu konusunda endişelenen insan sayısı hiç de az değil. Güldüğünüz zaman bembeyaz dişlerinizin görünmesi tamamen bir güven sorunu. Siz de bu konuda takıntılı veya sıkıntılı iseniz o zaman diş beyazlatma ürünleri yerine kendi ürününüzü yapabilirsiniz.

Bu tedavi, lekeleri temizlemek ve dişleri daha beyaz ve daha parlak yapmak için birlikte çalışan iki ucuz bileşen içerir. İlki Karbonat: Karbonat tozu hafif aşındırıcılık, dişlerdeki yüzey lekelerini gidermeye ve plak birikimini parçalamaya yardımcı olur.

İkinci bileşen hidrojen peroksit: Hidrojen peroksitin oksitleyici etkisi, dişlerinizin ve diş etlerinin tüm kenarlarına girerek bakteri birikimine karşı savaşmaya yardımcı olur. Onlarca yıl, diş lekelerini beyazlatmak için yapılan klinik testlerde kanıtlanmıştır ve ayrıca diş eti iltihabına karşı da koruma sağladığı gösterilmiştir.

Ve son olarak, karışıma birkaç damla nane uçucu yağı ekleme seçeneğiniz var. Böylece uygulama sırasında daha iyi tat alabilirsiniz.

Gerekli olan malzemeler
1 yemek kaşığı karbonat tozu
5 damla hidrojen peroksit,% 3
1-3 damla nane uçucu yağı (isteğe bağlı)

Yapılışı

Tüm malzemeleri küçük bir kaseye ekleyin ve küçük bir çırpma teli veya bir çatalla iyice karıştırın.

Diş fırçanıza küçük bir miktar sürün ve her zamanki gibi dişlerinizi fırçalayın. Kullandıktan sonra ağzınızı iyice çalkaladığınızdan emin olun.

Dişleri doğal olarak beyazlatmak, ağız sağlığını ve taze nefes kokusuna sahip olmak için bu uygulamayı haftada bir veya iki kez kullanın!


Paylaş.

About Author

Comments are closed.