Zerdeçal İle Öksürüğünüzü Giderin

0

Birçok kişi öksürüğü tedavi etmek için öksürük ilaçları alır, ancak bazılarının oldukça ciddi bazı yan etkileri vardır. Bazıları ise öksürüğünüzü hafifletmek konusunda bile işe yaramaz.
Baş dönmesi, bulantı ya da kusma, uyuşukluk yapabilirler ama öksürmeye devam edersiniz. Bunun yerine zerdeçalın gücünü kullanın. Sadece anti-inflamatuar bir ajan değil, enfeksiyonları ve öksürüğü tedavi edebilen güçlü antibakteriyel ve antiviral etkiye sahiptir. Kronik öksürüğü bulunan, balgam çıkaran ve göğüs tıkanıklığı bulunan kişilerin iyileşmesine yardımcı olur.  Organik Hindistan Cevizi Yağı Öksürük Pastilleri

Yani zerdeçal, öksürük tedavisi için mucizevi bir bitkidir. Bal tatlılık katmanın yanısınrda boğazı rahatlatarak öksürük kesici olarak hareket eder. Karabiber çekirdeği bakteriyel enfeksiyonlarla mücadele ederken, zencefil kökü içindeki anti-inflamatuar zingeroller ve shaogaller boğaz ağrısı rahatlatabilir.

İçindekiler:

2 su bardağı su
1 tatlı kaşığı zencefil kökü, rendelenmiş
2 çay kaşığı zerdeçal tozu
1/2 çay kaşığı karabiber, ezilmiş
1 çay kaşığı organik bal
1 çay kaşığı limon suyu Kalıcı ve Kuru Öksürük İçin 6 Doğal Çözelti

Yapılışı

Orta ısıda küçük bir tencere içine koyduğunuz suyu ısıtın. Ilık suyun içine zencefil, zerdeçal ve ezilmiş biber ekleyin.
Karışımın yarısı kalana kadar kaynama noktasına tekrar getirin.
Bir bardağın içine bal ve limon suyunu ilave edin. sıcak olarak bu karışımı bardağa dökün ve sıcak olarak için. Küçük bir çocuğa (1 yaşından büyük çocuklara) verirken çok sıcak değil ılık olarak verin. Bitkisel Öksürük Şurubu Tarifi


Share.

About Author

Comments are closed.