Ana Sayfa HAYAT Kadınların Nefret Ettiği Erkek Tipleri

Kadınların Nefret Ettiği Erkek Tipleri

Bir kadın için ideal erkek olup olmadığınızı merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız listeye göz atmanız yeterli. Okuduğunuz şeyler sizi şaşırtacak hatta doğru bildiklerinizin aslında yanlış olduğunu görmenizi sağlayacak.

Bir kadın hangi erkek tiplerini sevmez;

• Bakımsız bir erkek ilk andan kaybetmiş demektir. Hiçbir kadın yanında sürekli sabah uyandığı gibi gezen bir erkek istemez.
• Maddi özgürlüğü olmayan erkek kadın için en güvensiz tiplerdendir. Eğer hala anne ve babanızın yanında yaşıyor üstüne birde çalışmıyorsanız bir kadın size işinizi sorup cevap alamadığı anda sizden uzaklaşacaktır.
• Bazen kişiler birbirinden para talep eder. Ancak sürekli olarak hesabı ödeten, borç isteyen bir erkek kadın karşısında güçsüz görüneceği için üstünüzde kocaman bir çarpı işareti taşıyorsunuz demektir.
• Cimri bir erkek her kadın için kabustur. Eğer masada hesabı alman usulü yapalım diyerek birde hesabı kendi yediklerinize göre ayırıyorsanız bittiğiniz andır. Masanızdaki kadın koşarak uzaklaşır.
• Cool olmaya çalışırken ukala olan adamlar asla ve asla bir kadın tarafından tercih edilmez. Özellikle ukalalık boyutunuz sen ne anlarsın derecesinde ise üzgünüm ama ideal erkek değilsiniz demektir.
• Kendine güveni olmayan erkek kıskanır. Bu tabi ki ufak kıskançlıklar için geçerli değil ancak bir erkek sürekli olarak giyimden konuşmaya, telefon kontrol etmekten face yazışmalarını okumaya kadar her şeyi didikliyorsa kadın bu adamı yavaşça kenara iter.
• Kadınlar romantik erkek sever bu doğru ancak kadınlar romantikliği abartan erkeklerden nefret eder. Günde 10 kere arama yapılmasından 50 tane mesaj gönderip arkadaş buluşmasında her 2 dakikada bir aranmaktan kadınlarda mutlu olmaz.
• Bir erkek oturaklı olmalıdır. Ancak espri yaptığında nokta atışı yapmalı ve bütün masayı ya da ortamı güldürmelidir. Bunu başaramayan bir erkekseniz kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır tezinden yola çıkarak sürekli espri yapmaya çalışmayın. Sonuç hüsran olacaktır.
• Çevresindekilere kötü davranan, arkadaşları ile anlaşamayan bir erkekle hiçbir kadın yan yana olmak istemez. Kadınlar için çevre ile uyum oldukça önemlidir ve unutmayın önce kadınların arkadaş ortamında onaylanıp sonra ilişki aşamasına geçersiniz.
• Kadınlar için en kırıcı madde bu olsa gerek çünkü bir kadın özel günlere değer vermeyen erkeğe gerçekten sinirlenir. Bu kadın için hayatınızda yer ettiği anlamını taşımaktadır. Sevdiğiniz takımın bütün olay gollerini tarih gün saat olarak hatırlarken sevdiğiniz kadına dair olan yıl dönümünü unutmanız sizin 11 erkeğe 1 kadından daha çok değer verdiğiniz anlamına gelecektir.
• Bir plan yapıldığında sürekli olarak annesinden izin almak zorunda kalan erkek modeli kadın için tehlike sinyalleri veren bir erkektir. Her kadın kendi kararlarını alabilen ve bu olgunluğu başarıyla taşıyabilen erkeklerle olmak ister kendi kararlarınız yoksa nefret edilecek bir erkek olabilirsiniz.

Bu maddelere dikkat ederseniz bir bayanın beyaz atlı prensi olmanız hiçte zor değil ancak bu maddelerdeki adamlardan her hangi biri ya da bir kaçı iseniz bir an önce kendinize çeki düzen verseniz iyi edersiniz 🙂

1 Yorum

 1. ailenle oturup bir de çalışmıyorsan
  millete hesabı kitliyorsan
  paspal paspal geziyorsan
  arkadaşlarınla da geçinemiyorsan

  senin sıkıntın manita bulamamak değil
  manitan varsa da kendini düzeltmen lazım conem bönem.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Bu Yöntemle Peynirinizi Daha Uzun Saklayabilirsiniz

Peynirler buzdolabında saklanmasına rağmen, belirli bir süre sonrasında küflenmeye başlarlar. Oysa ki, peynirleri bozulmadan...

Günü Zerdeçal Çayıyla Bitirmek İçin 4 Sebep

Zerdeçal göz ardı edilmiş, cam kavanozlarda tutulan ve genellikle Asyada tüketilen bir baharat iken,...

Donuk Görünümlü Altın Takılarınızı Parlatmanın Pratik Yolu

Tabii ki, altın mücevherinizi bir bardak biraya koymak biraz garip, ama sonuçlarına inanamayacaksınız. Yıllar...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

253,388BeğenenlerBeğen
6,538TakipçilerTakip Et
442TakipçilerTakip Et
236TakipçilerTakip Et

En Popüler

Bu Yöntemle Peynirinizi Daha Uzun Saklayabilirsiniz

Peynirler buzdolabında saklanmasına rağmen, belirli bir süre sonrasında küflenmeye başlarlar. Oysa ki, peynirleri bozulmadan uzun süre saklamanın çok pratik bir yolu var! Genellikle evlere çeşit...

Günü Zerdeçal Çayıyla Bitirmek İçin 4 Sebep

Zerdeçal göz ardı edilmiş, cam kavanozlarda tutulan ve genellikle Asyada tüketilen bir baharat iken, günümüzde sağlık açısından faydaları her gün keşfediliyor. Zerdeçal'ın güçü ana...

Donuk Görünümlü Altın Takılarınızı Parlatmanın Pratik Yolu

Tabii ki, altın mücevherinizi bir bardak biraya koymak biraz garip, ama sonuçlarına inanamayacaksınız. Yıllar boyunca rengini değiştirdiği ve şimdi çok kötü göründüğü için takmadığınız...

Bulaşık Deterjanının 6 İlginç Kullanımı

Bulaşık deterjanı sadece bulaşıklar için kullanıyoruz. Ama bu yazımızı okuduktan sonra farklı işlevler için de kullanmaya başlayabilirsinz. Karıncalardan kurtulmaktan, yağlı saçları temizlemeye kadar birçok...