Ana Sayfa HAYAT Erkekler, Kadınların Hangi 18 Özelliğinden Hoşlanırlar?

Erkekler, Kadınların Hangi 18 Özelliğinden Hoşlanırlar?

Erkeklerin ilgisini çekemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Peki, bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz? Eğer aklınızda bir fikir yoksa, size yardımcı olmak için muhteşem taktikler vereceğim. Aslında oldukça basit taktikler ile ne kadar çekici bir kadın olabileceğinize inanamayacaksınız. 🙂

Erkek her zaman arkadaşları, tanıdıkları yanında gururunu okşayan kadınlardan hoşlanır bu nedenle onu arkadaşları önünde asla kırmayacak kadınlar ilk tercihleri olur.
Dedikodu yapan kadınlardan hoşlanmayan erkekler, özellikle sizinle bir yerlere gittiğinde bunları dinlemek istemez. Atomu parçalasanız da, artık onun için zeki bir kadın olmanız mümkün değil.
Erkekler, huyuna giden kadınlardan hoşlanır. Yani; kendini anlatma tarzı bağırış çağırış olan bir kadın için, tercih edilen kadın olmak imkansız.
Bir erkekle küs uyuduğunuz gece başınız dertte demektir. Neden mi? Çünkü o size sinirlenecek ve konuyu uzattığınız için bir an önce sizden uzaklaşmaya çalışacaktır. Bu nedenle çözümcü kadın, her erkek için tercih nedenidir.
Güler yüzlü ve tane tane yumuşak sesle konuşan kadın, erkekler için en önemli kadındır. Erkeği dinlendirmek isteyen ve ona kendini anlatmak isteyen kadın her zaman gözde kadındır.
Erkek arkadaşlarınız ile el şakalarını en aza indirin.
Özel eşyalardan uzak durun; kendinize güveninizin dorukta olduğunu hisseden erkek size hayranlıkla bakacaktır.
Sevişmek bir kadın için olduğu kadar, erkek içinde önemlidir. Kısa sürelerde de olsa erkeğe sarılmayı ihmal etmeyin.
Bakımlı olmanız, bir erkeğin sizi istemesinde en önemli nedeni. Makyaj yapın, sabah kalkın dişlerinizi fırçalayın. Bütün bunlar sizin kendinize değer vermeniz anlamına gelir. Sizin değerinizin altına kimse düşemez.
Erkekler yanında taşıdığı kızın nerede ne giyeceğini bilmesini ve götüreceği yerde onu rezil etmemesini ister. İşte bu nedenle nerede ne giyeceğinizi bilmeniz sizin için artı puanlardan biri olacaktır.
Argo konuşmaktan ve küfürden mümkün olduğunca kaçının aksi halde erkeğin askerlik arkadaşı olur ve arkadaş kalalım cümlesi ile eski yenge mevkiine düşersiniz.
Kıskandığınızı belli etmeyin. Bu sizi güçlü gösterir. Kıskandığınız kadını belli etmeniz, o benden iyi olabilir, mesajıdır. Sevgilinizin o kadına sizin yüzünüzden yönlenmesini istemezsiniz değil mi?
Kadın bütün mitolojilerde iyilik meleğidir. Bu nedenle, etrafınızdakilerin zaafları ve kötü tarafları ile alay etmeyin.
Para düşkünü kadınlar gibi davranmayın, hatta mümkün olduğunca paranın gücünün sizde olduğunu, paranın önemsiz bir ayrıntı olduğunu, ancak hayatın kaliteli yaşanması için gerekli olduğunu vurgulayınız.
Sevişme esnasında içten olun. Fantezileri olan ve cinsel yaşamda rahat olan bir kadın, her erkeğin hayallerinde olan bir kadındır.
Kavga ettiğiniz anlarda, yaptığı jestleri egonuzu büyüterek anlatmayın. Bu durum sizin naif halinizi yok edecektir.
Evlenmeden olmaz gibi tavırlara bürünmeyin bir erkek kadının onunla ne kadar yakınlaştığına değil; güvendiği adamlarla mı yoksa boş adamlarla mı beraber olduğuna bakarlar. Güvendiği adamlarla yakınlaşan kadınlar bir erkek için en önemli ayrıntıya yani; güven duygusuna sahiptirler.
Gece yatağa giyerken, evde dolaşırken pijamalar yerine saten ve mini kıyafetler tercih edin. Bu gecelik ya da dekolteli kıyafetler olabilir. Bu yine kendinize güveninizi yani çekiciliğinizden emin olduğunuzu vurgular. Karşı tarafa benden iyisini bulamazsın demektir.
Artık muhtelem bir kadın olma yolunda emin adımlarla yürüyebilirsiniz. 🙂

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Kedi Kumunun Farklı Kullanımları

Kedi kumunun farklı kullanımları var. Evinizde kedi besliyorsanız, sürekli kedi kumu da bulunduruyorsunuz demektir....

Külotlu Çorapların Ömrünü Nasıl Uzatırsınız

Külotlu çorapların ömrünü nasıl uzatırsınız? Rengârenk, desen desen külotlu çoraplar gardırobumuzdaki en büyük yardımcılarımız....

Bitki Küfü Nasıl Giderilir?

Bitki küfü, genellikle ıslak ve soğuk günlerden sonra hava ısındığında ortaya çıkar. Yaprak yüzeylerinde...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,830BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Sedef Hastaları İçin Kapsaisin (Acı Biber) Merhemi

Sedef hastaları için kapsaisin (Acı Biber) merhemi tarifi. Kapsaisin acı biberde bulunan, yakıcı molekülün adıdır. Reçetesiz satılan ağrı kremleri ve merhemlerde bulunan ortak bir...

Tencere ve Tavalar Neden Eğriliyor?

Tencere ve tavalar neden eğriliyor? Mutlaka başınıza gelmiştir. Yeni aldığınız tencere ve tavalar bir sonra dengesiz hale gelir. Nedeni yemek pişirdikten sonra yaptığınız temizleme...

Kedi Kumunun Farklı Kullanımları

Kedi kumunun farklı kullanımları var. Evinizde kedi besliyorsanız, sürekli kedi kumu da bulunduruyorsunuz demektir. Kedi kumunu sadece evcil hayvanınız için değil, evinizde başka işler...

Yumurta Tozu Nasıl Yapılır?

Yumurta Tozu Nasıl Yapılır? Yumurta tozu elinizde fazla yumurta varsa yapmak için iyi bir çözümdür. Böylece hem yumurtaları değerlendirmiş olursunuz hem de elinizin altında...