Ana Sayfa ÜRÜN İNCELEMESİ Garnier Skin Naturals: Arındırıcı Tonik

Garnier Skin Naturals: Arındırıcı Tonik

Merhaba herkese! 🙂 Son zamanlarda denediğim, güzel ve yararlı ürünlerden birini sizlerle paylaşmak istedim. Ürün hem bayanlar hem de erkekler için uygun. Yağlı ve karma cildi olan, akne ve siyah noktadan yakınan herkes tanıtacağım ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilir ve kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilir. Üstelik sürekli yanınızda taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz.

Ürün Garnier ailesinden bir tonik ve son derece uygun bir fiyata sahip. Garnier Skin Naturals Arındırıcı Tonik; fiyatı 15-19 TL arası değişebiliyor ancak genelde Gratis ve Watsons gibi kozmetik mağazaları sık sık indirim yaptığı için buralarda çok daha düşük fiyatlara bulma imkanınız var.

Açıkçası alırken şüpheyle yaklaştığım, işe yarar mı diye düşündüğüm toniği, bir sonraki indirimde depolamayı planlıyorum. Ürün elinize aldığınız anda ambalajında, sıkılaştırıcı etkisi olduğunu ve gözenekler üzerinde sıkılaştırıcı bir etkiye sahip olduğunu, cildin matlaşmasında etkisinin olduğunu okuyacaksınız. Yok artık dediniz değil mi? Ancak var artık. Gerçekten ürünün ambalajında yazanlar harfiyen doğru!

Ürün karma ve de yağlı ciltler üzerinde son derece etkili. Benim cildimde akneye ve yağlanmaya çok müsait bir cilt. Bu nedenle sık sık tonik kullanmam ve arındırıcı ürünlerden yararlanmak gerekiyordu. Fakat iki etkiyi bir arada yaşamama yardımcı olan bu tonik sayesinde, her yıkamada arındırıcı bir krem ya da ürün kullanmama gerek kalmadı.

Bir tonikten beklenenin fazlasını sağlayan tonik tabii ki temiz cilde uygulanmalı. Cilt tipinize uygun bir temizleme ürünü ile cildinizi yıkadıktan sonra, tonik kullanmaya hazırsınız demektir. Cildiniz ıslak ya da kuru iken pamuk yardımıyla toniği cildinize uygulayabilirsiniz. Pamuğu cildinize bastırıp kaldırın, bu şekilde tampon uygulaması yapmış olursunuz. Toniğin uygulandığı bölgede daha etkili olmasını ve daha derine işlemesini sağlar.

Uygulaması sırasında biraz yanma hissedeceksiniz. Bu çok normal, derinlemesine bir temizlik sağladığına işaret diyebilirim. Toniği uygularken bir yerden 2 –  3 kere geçmemenizi öneriyorum; kızarıklıklar ve yanma hissetmemeniz için en sağlıklı yöntem tek uygulamadır. İçerisinde mango özü olması ise, cildinizi besliyor. Kabı ise şeffaf bir tasarıma sahip. Bu sayede ürünün ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz.

200 ML ağırlığında bir ürün 12 aylık bir sürede tüketmeniz gerekli. Ancak eminim 2 ay içinde bitecektir. Ben her gece uyguluyorum. Sabahları makyaj öncesi uygulama yapmıyorum gözeneklerime kir dolmaması için. İşten geldikten yüzünüzü ılık suyla yıkayarak, gözeneklerinizin açılmasını ve tonik uygulamasının bütün günün kirinin temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Uyku Merhemi ile Tatlı Rüyalar

Bütün gece uyank kalmaktan bıktınız mı? Uyumakta hep zorluk mu çekiyorsunuz? Rahat bir uykuya...

Baharatlarınız İlk Günkü Tazeliğini Nasıl Korur?

Eve aldığınız baharatın bir kısmını kullandınız diğer bölümünü ise saklamak istiyorsunuz. Peki nasıl saklamak...

Yatak Odası Dekorasyonunda Yapılmaması Gereken Hatalar

Yatak odaları kutsal mekanlardır. büyüklüğü ne olursa olsun, nasıl dökeşmiş olursa olsun, yatak odasında...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

253,336BeğenenlerBeğen
6,538TakipçilerTakip Et
442TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Uyku Merhemi ile Tatlı Rüyalar

Bütün gece uyank kalmaktan bıktınız mı? Uyumakta hep zorluk mu çekiyorsunuz? Rahat bir uykuya dalmanıza yardımcı olacak bir ayak merhemenin tarifini vereceğiz. Bu sakinleştirici...

Baharatlarınız İlk Günkü Tazeliğini Nasıl Korur?

Eve aldığınız baharatın bir kısmını kullandınız diğer bölümünü ise saklamak istiyorsunuz. Peki nasıl saklamak gerektiğini biliyor musunuz? Size baharatları nasıl saklamanız gerektiğini bu yazıda...

Yatak Odası Dekorasyonunda Yapılmaması Gereken Hatalar

Yatak odaları kutsal mekanlardır. büyüklüğü ne olursa olsun, nasıl dökeşmiş olursa olsun, yatak odasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu yazımızda sizlere yatak odalarında...

Taze Meyve ve Sebzeleri Saklama Yöntemleri

Yerel pazarlardan mevsiminde aldığınız taze yiyecekleri saklamak sağlıklı mutfağın temelidir. Bu meyve ve sebzeleri tüketebildiğiniz kadarını tüketir kalanları ile doğru bir şekilde saklayabilirsiniz. Size...