Ana Sayfa HAYAT Güzel Bir Kadın Olduğunuzun 12 Kanıtı

Güzel Bir Kadın Olduğunuzun 12 Kanıtı

Bir kadın düşünün cildi porselen gibi, saçları şampuan reklamlarında oynayabilecek kadar hoş olsun, vücudu en ideal ölçülerde olsun, ama ne yazık ki güzel olmak için bunların hiç biri yetmez! Güzellik, kişinin tutum ve kişilik özellikleri ile bir bütündür.

Sizde de, bu özellikler var ise, siz de çok güzel bir kadınsınız demektir, kendinize güvenin!

1. Tutkulu iseniz…
Hırslı ve coşkuluysanız tutkulusunuz demektir. Asla ben bunu yapamam diyen bir kadın olmayın. Cesaretli olun kendinize güvenin. Korkularınız hayat üzerine olmasın. Sesi çıkmayan, masanın köşesinde oturan kadın olmayın. Tutkularınız sizin hedefleriniz olsun. Böyle bir kadın her zaman güzeldir.

2. Yapmacık değilseniz, kendiniz olabiliyorsanız…

Başkalarını dikkate almayın. Her daim kendinizi ortaya koyun. İnsanlara gerçek yüzünüzü gösterdiğiniz sürece kazanan siz olursunuz. Başkalarının görüşleri sizin görüşlerinizin önüne geçmemeli. Kendiniz olmak önemlidir; ilham verici ve güzel görünmenizi sağlar.

3. Nasıl konuşacağınızı biliyorsanız…

İletişim güzelliğin en önemli tamamlayıcısı. Kiminle, nasıl konuşacağınızı bilmeniz çok önemli. Ses tonunuz kavgacı ya da utangaç olmamalıdır. Her zaman kendinden emin ve olaylar karşısında doğru tepkiler veren biri olmak çok önemlidir.

4. Kendinize yetiyorsanız, başkalarına ihtiyacınız yok ise…

Başkalarına ihtiyaç duymayan biri olun. Birine muhtaç, o olmadan yapamam tavrında biri olmaktan bahsediyoruz. Eğer kendi kararları olan ve kendi istediklerini yapan bir bayansanız güzelliğin en önemli tamamlayıcılarından birine sahipsiniz demektir.

5. Bencil değilseniz, sadece kendinizi değil başkalarını da önemsiyorsanız…

Kendiniz kadar başkalarını umursamanız da son derece önemlidir. Bu bencil olmadığınızı gösterir. Başkalarını umursamanız herkesin size sempati ile bakmasını sağlar.

6. Açık fikirliyseniz…

Açık fikirli olmak önemlidir. Eleştirel olmak ve eleştirilere açık olmak bir kadın için çok önemlidir. Eleştirilere açık ve kabullenir biri olmanız güzelliğinizi taçlandıracağınız anlamına gelir.

7. Ruhsuz biri değilseniz…

Neşeli, hayattan zevk alan bir ruhunuz olmalı bu hayatta, bu sizeher türlü makyaj ürünününden daha çok güzellik katacaktır. Ruhunuzun güzelliği yüzünüze yansıyacaktır.

8. İlla mükemmel olacağım diye çaba göstermiyorsanız…

Mükemmel olmaya çabalamayan sadece elinden gelenin en iyisini yapan bir kadın en güzel kadınlardandır. Böyle kadınlar etraflarına duyarlı ve kendilerine nettir. Mükemmellik peşinde kaybolmaz ve sınırlarını bilirler.

9. Dikkat çekmeye çalışmıyorsanız, ilgi odağı olmaya çalışmıyorsanız…

ilgi odağı olmak için uğraşmayan kadınlar güzeldirler. İlgi odağı olmak demek bazen gürültüden ibaret olan kişiler anlamına gelmektedir. Ancak sizin buna ihtiyacınız yok. Kendiniz olmanız, ilgi odağı olmanız için yeterlidir.

10. Kendi doğrularınız var ise, başkalarından onay beklemiyorsanız…

Başkalarının doğruları yerine kendi doğrularını bilmek ve onlara göre yaşamak önemlidir. Kendi kararları olduğunu hissettiren bir kadına birçok erkek hayranlıkla bakar.

11. Mutluysanız…

Hayattaki negatiflerden çok pozitiflere odaklanıyorsanız mutlusunuz demektir. Mutluluk insanın yüzüne yansır ve güzelleştirir.

12. Güleryüzlü iseniz…

Hayattaki en güzel, mutluluk veren şeylerden biri gülümsemek…  Sık sık gülümsemek ve güleryüzlü bir insan olmak güzelliğin sırrıdır.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sararmış PVC Çerçeveler Nasıl Beyazlatılır?

Sararmış PVC çerçeveler nasıl beyazlatılır? Muhtemelen modern pencereler için en popüler malzeme plastikleştirilmemiş Poly-Vinyl-Chloride...

Spor Ayakkabılarındaki Koku Nasıl Giderilir?

Spor ayakkabılarındaki koku sık rastlanan bir durumdur. Ayakkabıların içinde büyüyen bakterilerin sonucudur. Bu bakteri...

Kumaş Koltukları Derinlemesine Temizleyebilirsiniz

Kumaş koltukları derinlemesine temizleyebilirsiniz. Koltuklarınız ve kanepeleriniz uzun bir günün ardından rahatladığınız yerdir. üzerine...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,861BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Mum Nasıl Daha Uzun Dayanır ve Güçlü Koku Yayar?

Mumlarınızın daha düzgün yanmasını, daha güçlü kokmasını ve daha uzun süre dayanmasını mı istiyorsunuz? Mum yakmadan önce bu tüyoları bilmek isteyebilirsiniz.Mumlar, evde, bahçede atmosferi...

Çay Demi Nasıl Değerlendirilir?

Çay demi nasıl değerlendirilir? Özellikle dünyadaki çay rezervinin büyük çoğunluğunun ülkemizden çıkması, ülkemizde ciddi oranlarda çay tiryakilerinin varlığını işaret etmektedir. Çayın pek çok faydası...

Sararmış PVC Çerçeveler Nasıl Beyazlatılır?

Sararmış PVC çerçeveler nasıl beyazlatılır? Muhtemelen modern pencereler için en popüler malzeme plastikleştirilmemiş Poly-Vinyl-Chloride veya uPVC'dir. Sağlam, ucuzdur ve minimum bakımla yıllarca kullanılır. Lekesiz...

Spor Ayakkabılarındaki Koku Nasıl Giderilir?

Spor ayakkabılarındaki koku sık rastlanan bir durumdur. Ayakkabıların içinde büyüyen bakterilerin sonucudur. Bu bakteri ılık ve nemli yerlerde büyür ve ayakkabıların içini ideal bir...