Ana Sayfa HAYAT 20’li Yaşlar İle 30’lu Yaşlarda Yaşanan İlişkiler Arasındaki Farklar

20’li Yaşlar İle 30’lu Yaşlarda Yaşanan İlişkiler Arasındaki Farklar

20’li ve 30’lu yaşların arasında olan değişim sizi de şaşırtacak. Eskiden çok hoşlandığınız ve önem verdiğiniz şeylerin hatta davranışlarınızın değiştiğini göreceksiniz. Kendinizi düşündüğünüz zaman gerçekten böyle olmaya başladı diyeceğiniz bazı maddeler;

  • Genel anlamda hissedilenler:

20’li yaşlarda: Flört büyük keyif aldığınız ve sonunu düşünmediğiniz bir durumdur. Kalıcı planlar yapmak için hala vakit vardır. Hayatın eğlenceli yönünü yaşamak daha önemlidir.

30’lu yaşlarda: Hayatınızda düzen istediğiniz ve kalıcı ilişkilere önem verdiğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. İlişkileri daha ciddiye alıyor ve artık planlarınız içine hayatınızdaki kişi dahil etmekte zorlanmıyorsunuz.

  • İlişkilere bakış açısı:

20’li yaşlarda: Bu yaşlarda heyecan daha ön plandadır. Heyecanlı ve imkansız aşklar ilginizi çeker. Birini elde etmek büyük önem taşır ve elinizden geleni yaparsınız.

30’lu yaşlarda: Nereye gittiğinizi bilmek önemli bir hal alır. Heyecan ve hiç bir şey görmeyen cesaretiniz daha az seviyelerde seyreder. Daha doğal, hırs barındırmayan aynı yönde ilerleyebileceğiniz birilerini ararsınız.

  • Cinsel yaşam:

20’li yaşlarda: Seks bu dönemde bir heyecandır. Kolay bir şekilde yanınızda birinin olmasını isteyebilirsiniz. Cinsel yaşamı keşfetmenin heyecanı sizi cezbeder. Seks ile ilişki arasında farkın çok kolay ayırt edilemediği bir dönemdir.

30’lu yaşlarda: Cinsel keşif tamamlanmıştır. Artık yatakta utangaç dönemler geride kalmıştır ne istediğinizi bilirsiniz. Artık herhangi biri ile değil sadece değer verdiğiniz kişi ile olmak önemlidir. Bir nevi doyum zamanı anlamı taşır.

  • Dış görünüş:

20’li yaşlarda: Dış görünüş her şey demektir. Önce görünüş sonra davranış dikkate alınır. Dış görünüşe aşık olunur ve gerçek manada kişi sonradan anlam kazanır.

30’lu yaşlarda: Kişilik sizin için daha fazla anlam ifade eder. Neler düşündüğü ve sizin için ne ifade ettiği önemlidir. Dış görünüş geri planda yer almaya başlar.

  • Evlilik:

20’li yaşlarda: Evlilik hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Sadece tutkular ve arzu yeterlidir. Daha cesaretlisinizdir. Hayatınızı biri ile paylaşmak zor gelmez.

30’lu yaşlarda: Evlilik için 3 4 kere düşünür ve karşınızdaki insanı her yönü ile tartarsınız. Daha fazla deneyim, daha fazla düşünmek anlamına geldiği için evliliği her açıdan tarttığınız bir dönemdir.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Bitki Hidrosolü (öz suyu) Yapabilirsiniz

Bitki Hidrosolü (öz suyu) Yapabilirsiniz. Hidrosoller, hidrolat olarak da anılır, çiçek veya bitki özsuları,...

6 Mutfak Eşyasının Ucuzunu Almayın

6 mutfak eşyasının ucuzunu almayın. Daha ucuz bir mağazadan çok daha ucuz bir ürün...

Çarşafların Mis Gibi Kokması İçin Ev Yapımı Sprey

Yatak çarşafları yıkandıktan sonra yatağınıza serince mis gibi kokar. Ancak bir iki yatıştan sonra...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,814BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
238TakipçilerTakip Et

En Popüler

Gardırobun Nemini Almanın Pratik Yolu

Lezzetli yemekler yapılan pirinci, telefon suya düştüğünde nemini almak için kullanmak çok bilinen bir uygulamadır. Aynı yöntemi, gardırobun nemini almak ve kıyafetlerin güzel kokması...

Magnezyum Eksikliğini Süper Toplarla Giderin

Magnezyum eksikliğini süper toplarla giderin. Magnezyum, insan sağlığı için en önemli besin öğelerinden biridir. buna rağmen insanların yüzde 80'inde magnezyum eksikliği olabilir. Magnezyum eksikliği,...

Gri Saçlar Nasıl Parlaklaştırılır?

Gri saçlar nasıl parlaklaştırılır? Gri saçlar kuru olma eğiliminde olduğu doğrudur ve bazı durumlarda, kafa deriniz daha az nem üretiyorsa sert, kırılgan ve zayıf...

Bitki Hidrosolü (öz suyu) Yapabilirsiniz

Bitki Hidrosolü (öz suyu) Yapabilirsiniz. Hidrosoller, hidrolat olarak da anılır, çiçek veya bitki özsuları, distile özsuları veya bitki suları olup damıtma işleminin su içeren...