Ana Sayfa HAYAT Kaç Yaşında Olursanız Olun, Annenize Sorabileceğiniz Sorular

Kaç Yaşında Olursanız Olun, Annenize Sorabileceğiniz Sorular

Anneler hayatımızı kolaylaştıran en değerli varlıklarımız. Bir zamanlar anneme anneler gününde bir buzdolabı magneti almıştım. Üzerinde “Tanrı kendine yardımcı olması için anneleri yarattı” yazıyordu. Bu gerçekten doğru, anneler her zaman bizimle, zor anlarımızda her zaman yanımızda. En güzel kanıtı ise, her yaşta onlara ihtiyacımız olduğunu gösteren sorularımız!

“Anne, ben şimdi ne yapacağım?” 

Ne zaman başınız sıkışsa en doğru çözüm önerisi annededir. Bunu bildiğimiz için her daim annemize sorduğumuz bir sorudur.

“Anne, dolmayı nasıl yapıyorsun?”

En iyi yemekler annelerin elinden çıkar değil mi? Onun gibi yemek yapmak ise harika bir his. Yemeğin kokusunun eve yayılması ve annenizin tarifi gibi olması, kendinizi evinizde hissetmenizi ve başarabildiğinizi hissetmenizi sağlıyor.

“Anne, en sevdiğim beyaz elbisemdeki lekeyi nasıl çıkaracağım?”

Anneler temizlik konusunda her zaman en iyidirler. Pratik birkaç taktik ile eskisinden beyaz bir elbiseniz dahi olabilir. Anneler her zaman telafi edici ve onarıcıdır.

“Anne, arkadaşlarım gelecek bize yemek yapar mısın?”

Asla hayır cevabı almayacağınız ve nazınızı sonuna kadar çekecek tek kişi annelerdir. Arkadaşlarınızın en sevdiği yemekleri yapar ve annenizle övünmenizi sağlar.

“Anne, hasta oldum bana bakar mısın?”

Hastayken birçok kişi mikrop kapma telaşı işe size yaklaşmaz. Anneler ise en gizli hasta çorbası tarifi ile baş ucunuzda oturmaya hazır kişilerdir.

“Anne, onunla ilgili ne düşünüyorsun?”

Annelerin hisleri oldukça gelişmiştir. Karşıdaki kişinin, size karşı yaklaşımını net bir şekilde görür. Bir annenin koruma iç güdüleri ile sınanan bir erkek sınavdan başarıyla geçti demektir.

“Anne, torununun gazını nasıl çıkaracağım? Anne, neden ağlıyor anlamıyorum?”

Anne olduğunuzda ve çaresiz kaldığınızda yine yanınızda anneniz olacaktır. Sabahlara kadar uyumadığınız zaman düşünmeden arayabileceğiniz tek numara annenizindir. Verdiği her taktik işe yarar.

“Anne, biz işteyken çocuğa bakabilir misin?”

Anneler aşkınızın meyvesini de en iyi şekilde sahiplenir. Sizin parçanıza en içten bakan anneniz olacaktır.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Asla Duşta Bulundurmamanız Gereken 5 Şey

Asla duşta bulundurmamanız gereken 5 şey. Banyoda fazla depolama alanı olmadığında bazı şeyleri duş...

Saç Kurutma Makinasının 8 Farklı Kullanım Alanı

Saç kurutma makinasının farklı kullanım alanları olduğunu biliyor musunuz? Sadece saçlarınızı kurutmak için kullanıyorsanız,...

Limon Tuzu İle Neler Yapılabilir?

Limon tuzu, birçok ev işinde kullanılmaktadır. Temizlikten saklama çözümlerine kadar birçok alanda limon tuzu...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,882BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
236TakipçilerTakip Et

En Popüler

Yataktan İdrar Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

Yataktan idrar lekeleri çıkarılması kolay bir iş değildir. Siz ya da sevdikleriniz için doğru yatağı seçerek çok fazla zaman ve para harcadınız ve birisinin...

Turşunun Çabuk Bozulmaması için Ne Yapılmalı?

Turşunun Çabuk Bozulmaması için ne yapılması gerekir? Bin bir emekle kurulduktan sonra en kısa sürede bozulan yiyeceklerden biri de turşulardır. Nasıl hazırlandığı fark etmeksizin...

Asla Duşta Bulundurmamanız Gereken 5 Şey

Asla duşta bulundurmamanız gereken 5 şey. Banyoda fazla depolama alanı olmadığında bazı şeyleri duş içinde tutmak iyi bir fikir gibi gelebilir. Ancak, duş içindeki...

Boyun Kırışıklıkları Nasıl Önlenir?

Boyun Kırışıklıkları Nasıl Önlenir? Yaşlanma nedeniyle oluşan kırışıklıklarda en belirgin olanlar boyun bölgesindeki kırışıklıklardır. Yüz, makyaj ve estetik gibi hilelerle güzel ve kusursuz gibi...