Ana Sayfa HAYAT Davranışları Sınırlamak

Davranışları Sınırlamak

Nasılsınız? Hangi tavırla güne uyandınız? Hangi tavır gününüzü yönetiyor? Sizi sınırlayan tavırlarınız üstündeki fişi çekmeye davet ediyorum. Olabileceğinizin hepsi olmaya karar verin, bunu kendinize borçlusunuz. Cehaletten doğan ve bilmeden edindiğiniz, sınırlayan tavırları tırpanlayın.

Acaba statükoyu koruma itkiniz her şeyi kaybetme korkusundan mı geliyor? Kendi yarattığınız ihtiyaçlarla mı yoksa çok bilmişliğinizle mi yönlendiriliyorsunuz? Kendiniz hakkındaki gerçeği ancak güvensizliğinizi bırakıp (maviliğe açılan pencereden) geleceğe baktığınızda öğrenebilirsiniz.

Şu anda yaptığınız şey ne derece önemli? Zihniniz mevcut durumunuzun ve geçmiş dramların ötesinde bir gelecek mi yaratıyor? İleri mi gidiyorsunuz, yoksa geçmişinize mi tutunmaya çalışıyorsunuz? Hızınız nerede?

Zihniniz gerçekliğinizi yaratır. Neden sonsuz bir inanılmaz bilgi kaynağından içmek istemeyesiniz? Hangi sınırlayan tavırlar size engel oluyor?

Sizi yeni bir potansiyeli hayal etmeye davet ediyorum. Alışkanlıkla yaptığınız şeyleri yapmaya ihtiyacınız yok, özellikle de bu tekrar eden davranışınız artık size hizmet etmiyorsa.

Sizi, kendilerine nesnel bir şekilde bakan ruhsal savaşçılara katılmaya davet ediyorum. Diğerleri utanıp uzaklaşır, saklanır ve kendi aptalca hayatlarını sır olarak tutabileceklerini düşünürken açık penceredeki mavilikten daha iyi bir gelecek görüyor olabilirsiniz.

Eğer hayatınızı açık penceredeki mavilikten izliyor olsaydınız, hayatınız şimdi olduğu gibi olur muydu dersiniz? Elbette ki hayır. Sınırlı, sevilmeyen davranışlar halihazırda içinde yaşadığınız koşulları yaratır.

İçinizde olanı ancak bakmaya karar verdiğinizde görebilirsiniz. Kendinize dışarıdan bakmanıza gerek yok. Kendi konularınızla uğraşın ve diğerlerininkini kendilerine bırakın. Kendi sınırlanmış alanınızda zeki olduğunuzu ve tüm cevapları bildiğinizi düşünebilirsiniz ancak kibrinizin ötesine geçtiğinizde, öğrenecek çok şey olduğunu görürsünüz. Sınırlayan davranışlarınızla geri tutulduğunuzda, enerjiniz bağrınızda oturakalır. Aydınlandığınızda (Vermek ve İyilik ve Tanrı sözcüklerinin silinmez bir şekilde bedeninizin tüm hücrelerine yazıldığını görebildiğinizde) enerjiniz alnınıza oturur.

Tavırlarınız enerjinizin doğal olarak oturduğu yerle ve bilinçli karar verme düzeyinizle belirlenir.

Bu yüzden, açık bir seçeneğiniz var: Bulunduğunuz yere saplanıp kalmaya devam edilebilir veya kendi içinize doğru ilerleyerek, introspektif olarak ve daha derinlerinizi tanıyarak potansiyelinize doğru gelişebilirsiniz. Kendinizin tanrısı olmak, hayatınızın çoğunda olmaktan“hoşlandığınız” hayalet kişi olmaktan daha kolaydır. Taktığınız maskeler ve oynadığınız oyunların sonu yoktur ve asla size hizmet etmez. Potansiyelinizi anlamak ve ona erişmek için, açık penceredeki maviliklere bakmalısınız!

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk...

Naylon İç Çamaşırındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Naylon, sıkı bir kaliteye sahip güçlü, ancak hafif bir kumaştır, bu nedenle iç çamaşırı...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,847BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla şey için kullanılabilir. Bu küçük sivri uçlu tahta çubuklar, onları...

Gözlerdeki Kaşıntı ve Kuruluk İçin Damla Hazırlayabilirsiniz

Gözlerdeki kaşıntı ve kuruluk, alerjiler, az uyku, kuru hava, parfüm gibi etkenlerden dolayı olur. Göz damlaları bu konuda size yardımcı olsada bazen tahriş ve...

Cildinize Zarar Veren 9 Duş Hatası

Cildinize zarar veren 9 duş hatası var. Kuru, kaşıntılı ciltle uğraşmaktan bıktıysanız duş alışkanlıklarınız suçlu olabilir! Hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğinizi ele aldık. 1. Lif Kabağı...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk nemi emer, cildi kurutur ve kırışıklıklara neden olur. Bu nedenle...