Ana Sayfa HAYAT En İyi Deterjan Markaları

En İyi Deterjan Markaları

0
278

Evlerde gerek bulaşık gerek çamaşır gibi birçok iş için makineler kullanılıyor. Kadınların iş yükünü hafifleten bu makineler için üretilmiş deterjanlar arasında tercih yapmak bazen zor olabiliyor. Birçok deterjan markası olması nedeniyle alışveriş esnasında seçim yapmak zorlaşıyor ve en iyisini hangisinin olduğu kafaları karıştırıyor. Aslında evde deterjan kullanımı sağlığı olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle deterjan konusu oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Çamaşır Yıkadığınız Deterjana Dikkat Edin

Yeni çıkmış ucuz çamaşır deterjanlarını kullanmayın. Özellikle yaz aylarında elbiseler birçok alerjik reaksiyona ve hastalığa davet çıkarabiliyor. Ucuz deterjanlar içerisinde alerjik hastalıklara davetiye çıkaran maddeler bulunduruyor. Çamaşırlarınızı yıkadığınız deterjana dikkat etmelisiniz.

Kadınlar İçin Deterjandan Ötesi: OMO

OMO, yaklaşık 40 yıldır deterjan dünyasında kendini kanıtlamış bir deterjandır. Ayrıca oluşturduğu OMO Kadınlar Kulübü ile kadınların sağlıktan yemeğe kadar birçok alanda ücretsiz olarak 4440030 no2lu numaradan kadınlar için sadece bir deterjan değil bir dost olmayı başarıyor.

Renkliler İçin Persil Toz Deterjan

Persil, kokusuyla herkesi büyülüyor. Sıvı deterjan suda daha çabuk çözünerek kıyafetlerdeki güzel kokusu daha kolay nüfuz edebiliyor. Fakat özellikle kurutma makinesi kullanıyorsanız o güzel koku kuruma esnasında uçup gidiyor. Persil Jel ve Persil Toz deterjan birçok kadın tarafından ısrarla tavsiye ediliyor. Kurutma makinesinde dahi kokusu kıyafetlerden gitmiyor.

Bulaşıkta Toz mu Sıvı mı Tablet mi?

Sıvı deterjanların birçoğu çay bardaklarındaki artıklarını temizlemekte başarısız kalıyor. Toz deterjan kullanırken de hassas bir tartı gibi olmak gerekiyor. Çünkü doğru dozu tutturmak iyi bir sonuç için oldukça önemlidir. Tablet deterjanlar deterjan dünyasında daha yeni ve kullandıkça kolaylığı ortaya çıkıyor. Bu nedenle tablet deterjanları iç rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bunun dışında elde yıkanan bulaşıklar için Fairy ve Pril’den şaşmamak gerekiyor.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın