Ana Sayfa HAYAT Kocam Beni Aldatıyor Mu Sorusuna 6 Cevap

Kocam Beni Aldatıyor Mu Sorusuna 6 Cevap

Mutlu birliktelikler bazen hoş olmayan sürprizlerle sarsılır. Kimisi için bir gecelik kimisi için daha uzun sürelik sadakat dışı ilişkiler maalesef bazı ilişkileri ve evlilikleri sonlandırır.

Kadınlar üzerinde daha yüksek bir ahlaki baskı oluştuğu için aldatma konusunda olağan şüpheli hep erkeklerdir. Peki hoş olmayan bir şeyler sezen kadınlar eşlerinin kendilerini aldatıp aldatmadığını nasıl anlayabilirler.

Bunun için mutlu evliliği kocasının sadakatsizliği nedeniyle son bulmuş bir kadının kocasındaki son birkaç yıllık değişiklikleri kaleme aldığı yazısı en iyi kılavuzlardan biri olsa gerek.

Patty Blue Hayes’in kaleme aldığı ve Yahoo sitesinde yayınlanan yazıda erkekleri ele veren altı tehlikeli işaret sıralanmış.

  1. Vücuduna ve işine daha düşkündü.

Hayes’in yaşadığı deneyimde kocası ona boşanmak istediğini söylemeden bir süre önce genital temizliğine, vücudunun formuna daha önce hiç olmadığı kadar çok düşkün olmaya başlamıştı. Hatta temizlik için utanmadan eşinden bile yardım almıştı. “Bakımıma çok düşkün bir kadınım ama o bu konuda sıradan bir kadını değil beni bile geride bırakmıştı” diyor Hayes.

Ayrıca daha önce hiç olmadığı kadar mesaiye kalıyordu ve akşam 10’dan önce eve gelmiyordu. Belki gerçekten çalışıyordu belki de başka işler peşindeydi bilinmez ama karısını ihmal etmeye başladığı bir gerçekti.

  1. Beni dışlamaya başladı.

Hayes evliliklerinin mutlu yıllarında kocasıyla katıldığı iş arkadaşları toplantıları, partiler ve eğlencelerden dışlanmaya başladığını anlatıyor. “Benim, çevresinde görünmemi istemiyordu çünkü ben yanındayken kendini engellenmiş ve bana karşı mahcup hissediyordu.” Bu arada kocasının sosyal ortamlarda bir arada görünmek istememesinden anlaşılan yaptığı bir iki hovarda kaçamak değil, ciddi flört ve belki daha fazlasıydı.

  1. Hiç olmadığı kadar öfkelenmeye başlamıştı.

Daha önce sesini bile yükselttiğini duymadığı eşi talihsiz kadının yanında geriliyor ve öfkeli davranışlar sergiliyordu. Hayes’e göre bu onun kendini suçlu hissetmesinden ve onu aldatmaya zorlayan kişi olarak karısını görmesinden kaynaklanıyordu. Öfkesi tabii ki rahat hareket edememek ve üçüncü kişiyi görememekten de kaynaklanıyordu.

Gömleğinin ütüsünü beğenmiyordu, kadının giyiminden şikayet ediyordu. Birlikte bir evlilik terapistine gittiklerinde ise karısını suçlamıştı. Adam, “Beni idare edemedi, dinlemedi, anlamadı ve bana saygı duymadı, üstelik evi de temiz tutamadı” demişti.

  1. Yatak odasında değişik tavırlar

Hayes’in kadınları uyardığı diğer bir nokta kocanızın yatak odası tavrındaki değişiklikler. Eğer ortak yeni bir pozisyon belirlemeksizin o kafasına göre seks pozisyonları deniyorsa bundan bir tuhaflık vardır, diyor talihsiz kadın.

“Benden sadece başka kadınlarda görünce fark edebileceği değişiklikler istiyordu. Vücudumun epilasyon durumu, iç çamaşırlarım derken kocamın beni Brezilyalı kadınlarla aldattığından emin oldum.”

  1. Sigara ve alkole başladı

Hayes’e göre -diğer şüpheli birleşenlerle birlikte- kocasının sigaraya başlaması daha çok alkol alması, alkollüyken öfkeli ya da kederli bir hala bürünmesi kırmız bayraklardır.

“Önceden de sigara içiyordu, ama şimdi daha çok içiyor ve sigarayı tutuş tarzı çok değişti, muhtemelen üçüncü ve belki dördüncü kadınlara özeniyordu.”

  1. Telefona şifre koydu

Çiftlerin ortak facebook hesabı açması ne kadar saçmaysa bana göre facebook hesap şifrelerini paylaşmaları da saçma ama cep telefonuna birdenbire pin kodu eklenmesi  şüpheli bir durum. Hayes kocasıyla ortak facebook açmayanlardan ama şifresini bilenlerden.

“Telefonunu kurcaladığımı fark eder etmez şifre koydu. Facebook ve mail şifrelerini değiştirdi.”

Yaz ayları tam olarak gelmiş olmasa da herkeste bir aşk canlılığı oluşması normal, umarız tüm heyecanlar sadakat ve dürüstlük çerçevesinde yaşanır.

Cumhur Özkaya

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk...

Naylon İç Çamaşırındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Naylon, sıkı bir kaliteye sahip güçlü, ancak hafif bir kumaştır, bu nedenle iç çamaşırı...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,849BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla şey için kullanılabilir. Bu küçük sivri uçlu tahta çubuklar, onları...

Gözlerdeki Kaşıntı ve Kuruluk İçin Damla Hazırlayabilirsiniz

Gözlerdeki kaşıntı ve kuruluk, alerjiler, az uyku, kuru hava, parfüm gibi etkenlerden dolayı olur. Göz damlaları bu konuda size yardımcı olsada bazen tahriş ve...

Cildinize Zarar Veren 9 Duş Hatası

Cildinize zarar veren 9 duş hatası var. Kuru, kaşıntılı ciltle uğraşmaktan bıktıysanız duş alışkanlıklarınız suçlu olabilir! Hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğinizi ele aldık. 1. Lif Kabağı...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk nemi emer, cildi kurutur ve kırışıklıklara neden olur. Bu nedenle...