Ana Sayfa Trendler ‘Ofiste Ne Giysem’ Dosyası: Kurtarıcı Kombinler

‘Ofiste Ne Giysem’ Dosyası: Kurtarıcı Kombinler

0
440

Çalışan kadınların en büyük kâbuslarından biridir ‘ne giyeceğim’sorusu… Pazartesiden cumaya hatta özel sektör için cumartesi de dâhil olmak üzere, her sabah aynı soruyla dolabın karşısında kıyafetlere bakakalmak hepimizin başına gelmiş bir durumdur. Özellikle mevsim geçişlerinin yaşandığı şu günlerde kıyafet derdi tam bir kaosa dönüşebilir.

Tüm bu sorunlardan yola çıkarak ilaç niteliğinde bir yazı hazırlayalım dedik ve ofiste giyilecek kurtarıcı kombinler yazısını sizin için oluşturduk. Umarız bu yazı ile pazartesi sendromlarınızın şiddetini bir nebze de olsa azaltabilmişizdir.

‘Ofiste giyilecek kurtarıcı kombinler’ dosyasına hoş geldiniz…

1.ELBİSE-YELEK-BOOTİE/SANDALET

İlk kurtarıcı kombinimizi elbise ile oluşturduk. Mevsime göre tercih edeceğiniz triko ya da keten elbiseler ile bu sezonun modası olan uzun yelekleri birleştirebilirsiniz. Kolyelerle zenginleştireceğiniz tarzınızı yine mevsime göre seçeceğiniz bir bootie ya da sandalet ile tamamlayabilirsiniz.

 

,

2.BLAZER CEKET- ELBİSE

Blazer ceket, günün her anında ve her tarz kombinlerimizde kurtarıcı bir parçadır. Değişik renk seçenekleri olsa da biz bu fikirde siyah ya da lacivert bir blazer ceket tercih edeceğiz. Altına ise mevsime göre kumaşına karar vereceğimiz yine koyu ya da açık renklerde bir elbise tercih edebiliriz.

3. DERİ ETEK-BASİC TİŞÖRT-BOOTİE

Deri modası bu sezonda da etkisini hızla sürdürürken ofis kombinlerimizde de deri parçaları kullanmak, tarz ve şık bir görünüme kavuşmamızı sağlayacaktır. Bu kombin fikrimizde deri etekkullanarak, deri eteğin iddialı görünümü düz bir tişört ya da badi ile kırmaya çalışacağız. Ayakkabı olarak da mevsime göre bootie ya da bilekten bağcıklı açık ayakkabılar tercih edilebilir.

4.TRİKO-MİDİ BOY ETEK- BOOTİE

Bu sezonun hit görünümlerinden birini daha yakalayacağımız bu kombin fikrinde mevsimlerin soğumasını da göz önüne alarak triko kullandık. Midi boy etek modasına ayak uydurduk ve triko ile birlikte kullandığımız midi boy eteği bootie ile tamamladık.

5. SKİNNY JEAN-BLAZER CEKET- STİLETTO YA DA BABET

Belki de hepimizin en çok kullandığı kombinlerden biridir ve gerçekten kurtarıcı kombindir. Hem şık hem de rahat bir görünüm sağlaması açısından ofis hayatında ve günlük yaşamda tercih edildiği gibi şık bir akşam yemeğinde de birkaç aksesuarla zenginleştirerek rahatlıkla kullanılabilir.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın