Ana Sayfa Trendler Ayaklarınızı Küçük Göstermek İçin Nasıl Giyinmelisiniz?

Ayaklarınızı Küçük Göstermek İçin Nasıl Giyinmelisiniz?

Ayaklarınız çok daha büyükse, o zaman ayaklarınızın vücudunuzun geri kalan kısmıyla daha orantılı görünmesini isteyebilirsiniz. Cerrahi müdahalelerle ayaklarınızı daha küçültmek mümkün olsa bile giyiminizde yapacağınız küçük farklarla ayaklarınızın daha küçük görünmesini ve dikkat çekmemesini sağlayabilirsiniz.

  1. Genişleyen kot ve pantolon giyin. Ayaklarınızın büyük ve büyüklüğünün görünmesini istemiyorsanız, yani ayaklarınıza dikkat çekmemek için o zaman paçalarına doğru genişleyen pantolonlar giymelisiniz. Böylece ayak boyu ile bacak boyu birbirine dengelenmiş olacaktır. Kesinlikle dar paça pantolonları tercih etmeyin. Bu tür pantolonlar bacaklarınızı saracağı için göz bacak altında bulunan ayağın büyüklüğüne dikkat edecektir.

1

  1. Kısa pantolon ve eteklerden kaçının. Kapriler, diz altındaki etekler ayağınıza ulaşmadan bittiği için ayaklarınızın daha büyük görünmesine neden olabilir.

2

Sadece diz üzerinde şort ve etekler giyebilirsiniz. Bu giysiler genellikle bacakları daha uzun gösterir. Böylece dikkat ayaklardan daha çok bacaklara çekilir. Alternatif olarak, ayaklarınızı tamamen maskelemek için ayaklarınızın üzerine kadar gelecek uzunlukta etekleri ve elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ancak etek boyunun ayak üzerine yani bilekte olmamasına özen gösterin. Böylece ayaklarınız tamamen kamufle olacaktır.

  1. Geniş bir kemer ile ayaklarınızı dengeleyin. Belinize takacağınız geniş kemer ayaklarınızla rekabet içinde olacaktır. Eğer ince bir kemer takarsanız, gözün aşağıya kaymasına neden olursunuz. Ayrıca geniş bir kemer bacaklarınızın daha uzun görünmesine neden olacaktır.

3

  1. Dar eteklerden kaçının. Kalem etek veya diğer dar etekler vücudunuza çok güzel otursa bile ayaklarınızın büyüklüğünü kapatmaya engel olmaz. Bu tür etekler ayaklarınızın büyüklüğünü daha da ortaya çıkarır. Tabi hiç etek giymeyin demiyoruz ama tercihiniz, A-line etek veya daire etekler giyin. Bu stiller diz hizasında olursa ayaklarınızın daha dengeli görünmesini sağlayacaktır.

4

  1. Vücudunuzun üzerine dikkat çekin. Ayaklarınızı kapalı tutmak, dikkati çekmemek için iyi bir yoldur. Ancak vücudunuzun üst kısmına da dikkat çekerek, farklı bir yol izleyebilirsiniz. Bunun için Parlak renk ve desenlerde gömlek giyin. Vücudunuzun üst kısmına eşarp, kolye, küpe ve benzeri göz alıcı aksesuarlar kullanabilirsiniz.

5

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri ile Sporun Tadını Çıkarın

Sağlıklı yaşamı tam anlamıyla destekleyen spor günlük hayatımızın önemli bir parçası. Cinsiyet gözetmeksizin her...

Kot Pantolonlardaki Küçük Cep Neden Var?

Kot Pantolonlardaki Küçük Cep niye var biliyor musunuz? Kot pantolonunuzdaki küçük, dikdörtgen ceplere aşinasınız....

Modunuzu Ruj Seçimleriniz ile Yansıtın!

Farklı zevklere hitap eden ruj çeşitliliği Watsons farkı ile geliyor. Marka, renk, yoğunluk, kalıcılık...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor?

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor? Taze kokulu çamaşırlar elde etmeden önce, kötü kokuya neyin sebep olduğunu bulmanız gerekir. Birkaç ortak suçlu var. Küflü Çamaşır Makinesi Çamaşır makinenizin...

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin. Çoğu gözlük camdan değil, bir tür plastik veya polikarbonattan yapılır. Lenslere zarar vermemek için çizikleri gidermeye çalışırken dikkatli...

Yaşlanma Karşıtı En İyi 10 Esansiyel Yağ

Yaşlanma Karşıtı En İyi 10 Esansiyel Yağ. Dünyanın neresinde olursa olsun milyonlarca kadın yaşları ilerledikçe yüzlerinde oluşan kırışıklıklardan kurtulmanın yollarını arıyor. Belki kırışıklıkları tamamen...

Paslı Izgara Tellerini Temizleme Yöntemleri

Paslı Izgara Tellerini Temizleme Yöntemleri. Mangalınızı dışarıda bırakırsanız, paslı ızgara tellerini nasıl temizleyeceğinizi bilmeniz gerekebilir. Izgara tellerini paslanmadan tutmak için dış mekanda bırakmayın.Kullandığınız yöntem,...