Ana Sayfa HAYAT Güne Taze Ve Yenilenmiş Olarak Başlamak İçin 7 Duş Önerisi

Güne Taze Ve Yenilenmiş Olarak Başlamak İçin 7 Duş Önerisi

Bazı sabahlar, sıcak bir duş güne zinde ve taze başlamak için yeterli değildir. inanılmaz bir duygu bırakacak kokular sayesinde güne başmangıcı daha canlı hale getirebilirsiniz. Sizde güne zinde başlamak için aşağıdaki önerilerden birini uygulayabilirsiniz.

Uçucu yağlar: Duş yaparken kullanacağınız ürünlerin yanına sevdiğiniz duş esansiyel yağlarından birkaç şişe koyun. Duş yaparken bir kaç damla kullanmanız yeterli olacaktır. Hem siz hem de banyonuz mis gibi kokacaktır.

Taze çay poşeti: Duşunuza aroma eklemek isterseniz bunun en pratik yollarından çay poşetidir. Ayaklarınızın yanına bu çay poşetini koyun.

Banyo tuzları: Küvetinizin içinde banyo sırasında banyo tuzlarından ilave edin. isterseniz duş yaparken de üzerinize sürebilirsiniz. Banyo tuzları kabararak vücudunuzu rahatlatacaktır.

Kurutulmuş otlar: Duşunuza bir kap içinde kurumuş otlar veya çicekler koyabilirsiniz. Duşun buharı ile bu otların kokusu etrafa yayılacaktır. Otların kokularının tazeliğini yitirmemesi için haftalık olarak yenileyin.

Banyo için bombalar: Kendiniz banyo içinde çözülecek bombalar hazırlayabilirsiniz. Bunların içine istediğiniz kokuları ilave ederek duş sırasında  mis gibi koku yaymasını sağlayabilirsiniz.

Taze çiçekler:  Gardenias veya gül gibi güçlü kokuları bulunan çicekleri banyonuzda tutabilirsiniz. Haftalık olarak çiceklerinizi yenileyin. duş yaparken bu çiceklerin kokuları sizi canlandıracak ve enerji verecektir.

Hava spreyi: Kendinizin yapacağı, kişiselleştirilmeş hava sperleri de banyonuz için mükemmel bir çözümdür. Yağlar, buharla birlikte karışınca güzel koku tüm banyoyu saracaktır. Aynı zamanda kokulu yağları cildinize sürmeniz uzun süre taze kokmanıza neden olur.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Karbonat Tozu Kullanarak Temizleyebileceğiniz 16 Şey

Karbonat tozu her zaman evde olması gereken ürünlerden biridir. Kullanımı sadece unlu mamullerde değildir....

Karanfil Çayı Çok Farklı Kullanım Alanları

Karanfil çayı nedir, özelliklerini ve yararlarını biliyor musunuz? Eski zamanların değerli bir bitkisi olan...

Bir Dakikada Yapabileceğiniz Oda Parfümü

Oda parfümü yapabilirsiniz hem de bir kaç dakika içinde. Sentetik kokuları önlerken evinizin taze...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,803BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
238TakipçilerTakip Et

En Popüler

Karbonat Tozu Kullanarak Temizleyebileceğiniz 16 Şey

Karbonat tozu her zaman evde olması gereken ürünlerden biridir. Kullanımı sadece unlu mamullerde değildir. Aynı zamanda çok yönlü bir temizlik ürünüdür. Örneğin, tüm bunlar...

Çatal-Bıçak Takımları İlk Günkü Gibi Parlasın

Çatal-bıçak takımları ilk alındıkların parlak olsalar bile zaman içinde üzerindeki sır azalır ve parlaklığı yok olur. Parlaklığın azalması takımlarınızı eski gibi bir hava verir....

Karanfil Çayı Çok Farklı Kullanım Alanları

Karanfil çayı nedir, özelliklerini ve yararlarını biliyor musunuz? Eski zamanların değerli bir bitkisi olan karanfil modern zamanlarda pratik ve önemli kullanımlara sahiptir. Karanfil yağı...

Altın Sahte Mi? Test Edin

Altın sahte mi? Altın fiyatları artınca evinizdeki altınların sahte olup olmayacağı sorusu akıllara geliyor. Altın, çeşitli renkler ve farklı incelik seviyeleri bulunan değerli bir...