Ana Sayfa Ev BANYO Ferah, Şık ve Kullanışlı Banyolar

Ferah, Şık ve Kullanışlı Banyolar

Çoğunlukla yalnız başına zaman geçirilen banyolar, bireylerin en mahrem anlarına tanıklık ediyor. Sadece arınma ritüellerinin merkezi olarak hayatımızda yer almıyor, yeni bir güne hazırlanılan ve günün yorgunluğunun atıldığı yaşam alanları olarak da öne çıkıyor. Uyanır uyanmaz ilk adım atılan, gün içinde defalarca kere uğranan ve uyumadan evvel son kez ziyaret edilen bir mekan olması, dekorasyonuna çok daha fazla özen göstermeyi gerektiriyor. Ferah, samimi ve huzur dolu bir atmosfer, kendinizi çok daha dinlenmiş, rahatlamış, arınmış ve tazelenmiş hissetmenize yardımcı oluyor. Bu etkiyi yakalayabilmeniz için banyo dekorasyonunda sadece görselliğe değil işlevselliğe de yer vermeniz gerekiyor.

Farklı büyüklük ve biçimlerdeki banyolar düşünülerek hazırlanan VitrA banyo koleksiyonları, modern ve zamansız çizgileriyle öne çıkıyor. Fonksiyonel detaylara yer verilen ürünler, farklı dekorasyon zevklerine sahip kullanıcılara birbirinden hoş alternatifler barındırıyor.

Kendinizi Şımartabileceğiniz Lüks Detaylar

 Suyun dinlendirici, arındırıcı, canlandırıcı, tazeleyici ve yenileyici etkileri, huzur dolu banyo atmosferinde çoğalıyor. Yıkanma alanları kadar lavabo tasarımları da bu etkileri arttırma konusunda büyük önem taşıyor. Her bir detayında özenin saklı olduğu banyo modelleri, kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlıyor.

Tasarım dehaları arasında sayılan Mimar Matteo Thun, VitrA için hazırladığı Water Jewels koleksiyonunda kendinizi şımartabilmeniz için lüks ışıltılara yer veriyor. Mermer ve ahşabın yanı sıra sırlı terakota, cam ve seramik gibi farklı materyalleri değerlendirdiği koleksiyon, çanak lavabo modelleriyle öne çıkıyor. Küvet modelinin de yer aldığı koleksiyon, sadelik ve İtalyan zarafetini bir araya getiriyor.

Yumuşak Hatların Sakinleştirici Etkisi

 Yumuşak ve yuvarlatılmış hatlar, bulundukları ortama huzur katmayı başarıyor. Nerede kullanılırlarsa kullanılsınlar anı yaşamaya ve andan keyif almaya davet ediyor. Sakinleştiriyor, dinginleştiriyor ve dinlendiriyor. Bu nedenle, banyo dekorasyonunda sıklıkla kendine yer buluyor.

Dünyanın en iyi tasarımcıları arasında sayılan Ross Lovegrove, su elementinin akışkan yapısına gönderme yapmak adına yuvarlak hatlara yer verdiği VitrA İstanbul koleksiyonu, sofistike detaylarıyla öne çıkıyor. İstanbul’un kültürel ve mimari çeşitliliğinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonu, 2006 yılında Wallpaper, Good Design ve Red Dot, 2007’de ise EDIDA ödüllerine layık görülmesiyle öne çıkıyor. Küvet, lavabo, pisuvar ve klozetin yanı sıra musluk, askı, diş fırçalık, havluluk ve sabunluk gibi banyo aksesuarları ve mobilyalarını da barındıran İstanbul, modern ve zamansız bir dekorasyon hayal edenler için benzersiz bir seçim oluyor.

Akıllı ve Şık Çözümler

Ferah bir atmosfer için geniş bir banyoya sahip olmak gerekmiyor. Küçük ya da alışılmıştan farklı şekle sahip banyolarda da ferah bir etki yakalanabiliyor. Elbette dağınıklıktan ve karmaşadan uzak bir görünüm, huzurlu ve sakinleştirici bir banyoya kavuşmak için ilk adım oluyor. Farklı ebat ve kullanım alternatiflerine sahip fonksiyonel detaylar barındıran ürünler, istediğiniz etkiyi yakalamanıza yardım ediyor.

Farklı banyo tasarımları düşünülerek tasarlanan VitrA Integra koleksiyonu, akıllı çözümleriyle öne çıkıyor. Farklı ebat ve tiplerde klozet, lavabo ve mobilyaları, banyonuzu çok daha kullanışlı bir hale getiriyor. Duvar rafları, aynalı dolaplar, lavabo üniteleri ve diğer mobilyalar, alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor. Asma klozetten mobilyaya monte lavaboya kadar birçok farklı modeli bulacağınız koleksiyon, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Seramiğin duru güzelliği ve ahşabın doğallığı, koleksiyonda öne çıkıyor.

İhtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren zamansız ve modern tasarımlara banyonuzda yer vermek istiyorsanız VitrA’nın koleksiyonlarına bir göz atmayı unutmayın. Hayalini kurduğunuz dekorasyona kavuşmanızı sağlayan özgün tasarımlar, fonksiyonel detaylar ve akıllı çözümler arasından seçim yapmak için bir VitrA mağazasını ziyaret edebilir, geniş ürün çeşitliliğine bir göz atabilir ve sizi yansıtan seçimler yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Banyoyu Kolay Temizlemek İçin Küçük Hileler

Banyoyu kolay temizlemek için bazı yöntemleri bilmeniz gerekiyor. Banyonuzu temizlemek için saatler harcayıp bir...

Küvetteki Lekelerden Kurtulmak İçin Sargı Bezini Deneyin

Küvetteki lekelerden kurtulmak için çok farklı yöntemler. Işıl ışıl parlayan bir küvet sahibi olmak...

Asla Duşta Bulundurmamanız Gereken 5 Şey

Asla duşta bulundurmamanız gereken 5 şey. Banyoda fazla depolama alanı olmadığında bazı şeyleri duş...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,799BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
238TakipçilerTakip Et

En Popüler

Soğan Suyu İle Yapabileceğiniz Tedaviler

Soğan suyu içinde bulundurduğu bileşenler sebebiyle gerçekten çok sağlıklıdır. Meyve veya sebze sularınızın içine koyup içebileceğiniz gibi farklı tedavi şekillerinde de kullanabilirsiniz. 1. Kulak Çınlamalarına  Malzemeler 1...

Koltuklarınızı Yeni Gibi Yapabilirsiniz

Koltukları daha uzun kullanmak istiyorsanız, bu basit tüyolarla koltuklarınızı yeni gibi yapabilirsiniz. Kumaş koltuklarınızı derinlemesine temizleyebilirsinizBu yazıda, mürekkep lekelerini gidermek, mikrofiber bir kanepeyi temizlemek,...

Banyoyu Kolay Temizlemek İçin Küçük Hileler

Banyoyu kolay temizlemek için bazı yöntemleri bilmeniz gerekiyor. Banyonuzu temizlemek için saatler harcayıp bir de kimyasal maddeler mi soluyorsunuz? Daha önce banyo temizliği için...

Kotun Çamaşır Makinasında Zarar Görmemesi İçin

Bazı insanlar kotunuzu asla yıkamanız gerektiğini veya yaparsanız elle yıkamanız gerektiğini düşünüyor. Bunları çok sık yapmadığınız sürece çamaşır makinesinde yıkamanız iyi olur. Aşağıdaki ipuçlarını...