Ana Sayfa GÜZELLİK Antibakteriyel 4 Yağı Evinizden Eksik Etmeyin

Antibakteriyel 4 Yağı Evinizden Eksik Etmeyin

0
239

Antibakteryal sabunları seviyor ve kullanıyorsanız triklosan hakkında endişe edebilirsiniz. Triklosan dışında bakterilerin sayımını yavaşlatmaya yardımcı olan birçok doğal madde vardır. Sadece hangi maddeleri kullanmanız gerektiğini bilmeniz yeterli..

Bal belki de en kolay kullanılan antimikrobik maddedir ve birkaç damla sivilceye eğilimli cilt üzerine sürerseniz çok iyi sonuçlar alabilirsinz. Evinizde yapabileceğiniz kolay ve etkili bir şey bal maskesidir. Saç için kullanılması gereken esansiyel yağlar

Dudaklarınız sürekli kabuklanıyor veya çatlıyorsa ve siz koparıyorsanız karanfil yağı koymayı deneyin. Antimikrobiyaldir ve tadıda iyidir. Antibakteriyel el temizleyici sabun nasıl yapılır?

Tatlı portakal çiçeği yağı antimikrobiyal ve mantar öldürücü olarak bilinir. Vücut losyonunuzdaki birkaç damla ilave edin sırtınızı veya göğüs aknelerinizi yok etmeye yardımcı olabilir, nemlendirir ve harika kokar. Akne ve sivilce izleri nasıl giderilir?

Çay ağacı yağı yağlı ciltler için mükemmel harika bir akne savaşçısı. Banyoda bir iki damla kullanın, yüz kremine birkaç damla koyun veya iltihap ile akne bakterilerini öldürmek için birer damla akne üzerine koyun. Hızlı bir şekilde yok olacağını göreceksiniz. Çay ağaçı yağının farklı kullanımlarını öğrenmek için tıklayın