Ana SayfaEvDEKORASYONEvinize İyi Şanslar Getirecek 13 Şey

Evinize İyi Şanslar Getirecek 13 Şey

Batıl inançlı olun veya olmayın. Herkes evine ve kendisine şansın gelmesini ister. Yazımızdaki çözümler evinize şans, mutluluk ve sağlık getirecektir.

ev-sans2

Kırmızı Kapı
Ön kapının güneye bakması Feng shui’ye göre güneye bakan kapılar kırmızı veya turuncu, kuzeye bakan kapılar mavi veya siyah, batıya bakan kapılar gri veya beyaz ve doğu cepheli kapılar kahverengi veya yeşil renkte boyamak iyi şans getirir.

ev-sans3

Yumuşak çarşaflar
Geleneksel anlamda tam olarak iyi bir şans olmayabilir, ancak bazı çalışmalara göre, evinizde yumuşak malzemeler olması, sakin ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

ev-sans4

Taze çiçekler
Taze çiçekler sadece evinize mutluluk getirmeyecek, aynı zamanda feng shui uygulayan insanlar da iyi bir servet getireceklerine inanıyorlar – dikenli sapları bulunan seçmedikten sonra..

ev-sans5

Tütsü
Tabii, aromalı tütsüler değil ama bazıları da dumanın evdeki olumsuzluğu temizlediğine inanır. Bir dahaki sefere kötü bir gün geçirdiğinizde, kendinizi uyum ve şansla sarmak için sıcak bir koku yakabilirsiniz .

ev-sans6

Meyve
Günde bir elmanın doktoru uzak tutacağını duydunuz – ve meyve dolu bir çanak zenginliği evinize çekecek. Evinize pozitif bir enerji getirmek için bu ürünü tezgahlarınıza saklayın.

ev-sans7

Uğurböceği
Bu güzel böcekleri gördüklerinde ve iyi bir nedenden ötürü herkes biraz heyecanlanır! Bazı insanlar uğur böceğinin iyi şanslar olduğuna inanıyor, bu yüzden evinizde küçük bir heykel ya da resim yapmayı isteyebilirsiniz. Ya da bahçenize onları davet edin.

ev-sans8

Dairesel Düzenler
Diğer bir feng shui düzenleme de oturma odası mobilyalarınızı odadaki enerji akışını sağlamak için dairesel bir formasyona sokmaktır .

ev-sans9

Nallar
Birçok kültür, kapının üstündeki at nalıyla iyi şanslar getireceğine inanıyor, ama bazıları yukarı doğru bakması gerektiğini düşünüyor (bu yüzden şans bitmeyecek), diğerleri ise aşağıya doğru ilerlediğini düşünür.

ev-sans10

Temiz bir ev girişi
Eğer iyi şanslar takılar üzerinde para harcamak istemiyorsanız, bu feng shui uygulaması sizin için. Evinizin giriş yolunundaki dağınıklığı giderin. Güne sağ ayağınızı atarak başlayın.

ev-sans11

Papatya çayı
Sadece lezzetli ve rahatlatıcı papatya çayı içmek değil , aynı zamanda bazı insanlar da size refah ve iyi şans getireceğine inanıyor.

ev-sans12

Ayna Yerleşimi
Feng shui’de aynalar pozitif enerjiyi çekmek için kullanılır. Bahçenizden veya dışarıdan güzel bir manzara yansıttığı bir yere yerleştirdiğinizde, bunun evinizi pozitifliği ile doldurması gerekir.

ev-sans13

Beyaz Dizi Işıklar
Beyaz dize ışıkları, giriş yolunuzda veya sundurmalarınızda asılıyken, evinize fırsat katacak ve iyi bir servet kazanmanızı sağlayacak.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
467TakipçilerTakip Et
229TakipçilerTakip Et

En Popüler