Ana Sayfa GÜZELLİK Büyük Göğüsler Nasıl Küçük Görünür?

Büyük Göğüsler Nasıl Küçük Görünür?

Göğüs boyutu, giysinin vücudunuzda nasıl göründüğünü, kendinizi taşıma şeklinizi ve insanların size nasıl tepki verdiğini etkileyebilir. Büyük göğüsleriniz varsa ve küçük görünmesini istiyorsanız, yardımcı olacak teknikler var.

Beyaz veya açık renklerin aksine koyu renkler kullanın. Koyu renkler büyüklüğü gizlemeye yardımcı olur, açık renkler göğüsüne dikkat çekebilir. Göğüsleriniz Nasıl Küçültebilirsiniz?

İç çamaşır mağazasından bir küçültücü sütyen satın alın. Bu sütyenler, göğüsleri sıkıştırmak ve daha küçük görünmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Göğüslerinizi vücudunuza yakın tutmak için iki spor sütyeni takın.Spor sütyenleri ince olma ve iyi nefes alma eğilimindedir, bu yüzden iki tane giymek rahattır, destekleyicidir ve büyük göğüs görünümünü küçük gösterir. Uyurken Sutyen Takmak Göğüslerin Sarkmasını Önler Mi?

Bol giysiler giymekten kaçının. Bol giysiler, vücudunuzu gizlemek yerine daha büyük gösterebilir. Özel şekillendirilmiş kıyafetler yerine eğrilerinize uyan kıyafetleri seçin.

V yakalı üstleri giyin. V yaka gözleri göğüslerinizden çeker. Bedeninizi uzatan, boyunuzu vurgulayabilen dar boyunlu üstler kullanmaktan kaçının.

Göğüslerinizi kolyeler ile süsleyin. Takı, gözleri göğsünüzden uzaklaştırır ve diğer alanlara dikkat çeker. Yaka boyunca uzanan kolyeler seçin ve zıt etki yaratabilen uzun kolyeler yerine, dalma kolyeler kullanın. Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

İlgili Makaleler

Saç Kremi Kullanırken Yapılan 5 Hata

İyi bir şampuanın ardından saç kremi ve ara sıra: bir saç maskesi. Çoğu insan...

Anti-Aging Tonik Yapımı

Bu yazımızda yaşlanan ciltler için mükemmel olan ev yapımı bir yüz toniği ve parlatıcısını...

Kastil Sabunu Kullanırken Yapılmaması Gereken Hatalar

Kastil sabunu, doğal ev temizliğinden kişisel bakıma kadar pek çok yerde kullanmak güvenli olabilir....

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
452TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Tavanın Dışından Yanık İzleri Nasıl Çıkarılır?

Tencere ve tava üzerindeki yanıklar sık ​​sık meydana gelir, ancak uygun şekilde temizlerseniz tencere ve tavalarınızı zarar görmez. Yiyecekler ve yağlar tavaların üzerinde yandığında,...

Tepsideki Yanmış Şeker Nasıl Çıkarılır?

Yanmış şeker, kurabiye tepsisini karartacak, metalin üzerinde şeker parçaları bırakacak ve tepsi temizlenene kadar kurabiye pişirmeyi zorlaştıracaktır. Kurabiye tepsinizi ovalayarak veya yüzeyi bıçakla kazıyarak...

Tart Hamuru Nasıl Yapılır?

Pastanelerde gördüğümüz bol meyveli, yumuşacık kremalı tartlara bayılırız ama evde yapmak zor gelir. Ağızda dağılan o gevrek tart hamurunu yapmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında...

Kurutulmuş Domates Ne Kadar Sağlıklı Mı?

Kurutma, domatesdeki doğal tatlılığı ortaya çıkarır ve güneşte kurutulmuş domatesler çeşitli yemeklere güçlü bir lezzet verir. Kurutulmuş domatesi satın alabilir veya evde tülbent altında...