Ana Sayfa GÜZELLİK Büyük Göğüsler Nasıl Küçük Görünür?

Büyük Göğüsler Nasıl Küçük Görünür?

Göğüs boyutu, giysinin vücudunuzda nasıl göründüğünü, kendinizi taşıma şeklinizi ve insanların size nasıl tepki verdiğini etkileyebilir. Büyük göğüsleriniz varsa ve küçük görünmesini istiyorsanız, yardımcı olacak teknikler var.

Beyaz veya açık renklerin aksine koyu renkler kullanın. Koyu renkler büyüklüğü gizlemeye yardımcı olur, açık renkler göğüsüne dikkat çekebilir. Göğüsleriniz Nasıl Küçültebilirsiniz?

İç çamaşır mağazasından bir küçültücü sütyen satın alın. Bu sütyenler, göğüsleri sıkıştırmak ve daha küçük görünmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Göğüslerinizi vücudunuza yakın tutmak için iki spor sütyeni takın.Spor sütyenleri ince olma ve iyi nefes alma eğilimindedir, bu yüzden iki tane giymek rahattır, destekleyicidir ve büyük göğüs görünümünü küçük gösterir. Uyurken Sutyen Takmak Göğüslerin Sarkmasını Önler Mi?

Bol giysiler giymekten kaçının. Bol giysiler, vücudunuzu gizlemek yerine daha büyük gösterebilir. Özel şekillendirilmiş kıyafetler yerine eğrilerinize uyan kıyafetleri seçin.

V yakalı üstleri giyin. V yaka gözleri göğüslerinizden çeker. Bedeninizi uzatan, boyunuzu vurgulayabilen dar boyunlu üstler kullanmaktan kaçının.

Göğüslerinizi kolyeler ile süsleyin. Takı, gözleri göğsünüzden uzaklaştırır ve diğer alanlara dikkat çeker. Yaka boyunca uzanan kolyeler seçin ve zıt etki yaratabilen uzun kolyeler yerine, dalma kolyeler kullanın. Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

İlgili Makaleler

Cildiniz Parlak Değilse 9 Nedeni Olabilir

Cildiniz Parlak Değilse 9 Nedeni Olabilir. Herkes ve özellikle kadınlar ciltlerinin çok güzel olmasını...

Argan Yağını Yüzünüzde Kullanmak İçin 10 Neden

Argan Yağını Yüzünüzde Kullanmak İçin 10 Neden. Argan, hem geleneksel hem de güzellik amacıyla...

Batıkları Önlemenin 5 İpucu

Batıkları Önlemenin 5 İpucu. Ah, bataklıklar. Onlar acı vericidir, kötü görünürler ve en hassas...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Fırın Kapısı Bulaşık Makinesi Tabletiyle Nasıl Temizlenir?

Fırın kapısı içinde pişirilen yiyecekler sebebiyle kir ve yağ tabakasıyla kaplanır. Sık sık temizlenmezse bu kirler inatçı hale gelebilir. Fırın kapısındaki kir ve yağ...

Cildiniz Parlak Değilse 9 Nedeni Olabilir

Cildiniz Parlak Değilse 9 Nedeni Olabilir. Herkes ve özellikle kadınlar ciltlerinin çok güzel olmasını ister. Güzel cilt; parlak, temiz ve pürüzsüzdür. Eğer birçok ürün...

Dezenfekte Etmemeniz Gereken 7 Şaşırtıcı Şey

Dezenfekte Etmemeniz Gereken 7 Şaşırtıcı Şey. COVID-19 salgını nedeniyle, çoğumuz 2020'de 2019'un tamamında yaptığımızdan daha fazla temizlik ve dezenfeksiyon yaptı. Bu işlem 2021'de de...

Kızartma Yağı Kaç Kere Kullanılır?

Türk mutfağının kızartmanın özel bir yeri vardır. Kızartma yağı hemen dökülmez ve birkaç kez kullanılır. Birkaç kez kullanıldıktan sonra insan sağlığını tehdit eden yağlar,...