Ana SayfaSAĞLIKKristal Taşların Şifa Güçleri

Kristal Taşların Şifa Güçleri

Kristal kullanıcılar bazı kristalleri büyük bir özenle kullanırlar çünkü güçlüdürler ve sadece deneyimli ve bilgili uygulayıcılar tarafından kullanılmalıdırlar. Bu güçlü kristaller, kristal uygulayıcıların vücudun, ruhun, aklın, ruhun ve finansın iyileşmesini kolaylaştırır. Uzmanlar kaba, cilasız taşların en fazla iyileştirici gücü içerdiğini belirtiyor.

Kuvars
Kaya kristali olarak da adlandırılan berrak kuvars, bir ana şifacı ve çok güçlü bir taş olarak bilinir. Kristal şifacılar bu kristalin en çok yönlü şifa taşı olduğunu bilirler ve yanık kabarcıklarını azaltmak, ağrıyı hafifletmek ve ateşi azaltmak dahil olmak üzere pek çok farklı iyileşmeyi kolaylaştırmak için kullanılabilirler. Quartz, mide, kalp ve bağırsak sorunlarını tedavi eder. Şifacılar, taşı iyileştirmeye ihtiyaç duyan vücudun veya çakranın parçasına yerleştirir. Quartz, diğer taşların yeteneklerini arttırır ve sahip olmadığınız her türlü mücevherin yerine kullanılabilir. Herkesin İhtiyaç Duyduğu 5 Doğal Taş ve Kullanımları

Yakut
Yakut, yüksek enerjisinden dolayı evrendeki en güçlü mücevher olduğu söylenir. Kristal şeklinde ilahi sevgiyi yaratmak için her türlü sevgiyi birleştirerek, her seviyede iyileşmeyi teşvik eder. Blokları kaldırmak, canlılığı ve tutkuyu teşvik etmek için kök çakrası üzerinde en güçlü şekilde çalışır. Uzmanlar, yakutların doğurganlığı geliştirebileceğini, kan pıhtılarını giderebileceğini, kalp kasını güçlendirdiğini ve kan dolaşımını iyileştirebileceğini belirtiyor.

Ametist
Ametist, usta şifacılar ve meditasyoncular için çok güçlü bir taştır. Birçok şifacı ametist giyer, çünkü mücevher şifacının enerjilerini çok doğrudan şekillendirmesine izin verir. Şifacılar fiziksel ve duygusal acıyı etkili bir şekilde azalttığını ve bağımlılığın gücünün üstesinden gelmeye yardımcı olabileceğini söylüyor. Bunu böcek ısırıkları, migren, astım tedavisinde ve ağrıyı azaltmak için kullanırlar. Geleneksel olarak, şifacılar düşükleri önlemek, hamilelik rahatsızlıklarını hafifletmek ve doğumu kolaylaştırmak için kullanırlar. Evdeki Her Odada Bulunması Gereken Doğal Taşlar

Malakit
Yeşil malakit kristali, özellikle azurit veya chrysocolla ile birlikte kullanıldığında güçlü şifa enerjisi oluşturur. Eski Mısırlıların gebe kadınları korumak ve doğum acısını azaltmak için taşı kullandığı biliniyor. Şifacılar metabolizma sorunlarını tedavi etmek, ağrı ve iltihabı azaltmak ve hamilelik rahatsızlığını azaltmak için kullanırlar. Büyümeyi teşvik eder, güç oluşturur ve istenmeyen enerjileri emer. Titreşimleri eşitleyerek ve dengeleyerek ideal bir meditasyon taşı haline getirir ve istenen hedefe net bir yol yaratabilir.

Aventurin
Eski Yunanlıların savaşta onları korumak için savaşçıların kıyafetlerine diktikleri taş olduğu söylenir. Özellikle kalp, akciğer ve böbreküstü bez bölgelerinde her seviyede iyileşme sağlar. Kullanıcının yaşam sorunlarına çözüm bulmasına yardımcı olur. Duyguları dengeler ve stresli dönemlerde kullanıcıya yardımcı olur. Aventurine, kullanıcının yeni fırsatları belirlemesine yardımcı olan zengin servet çekim gücüne sahiptir.

Sitrin
Sitrin rahatsız edici kabusları ve negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Dr. Peschek-Böhmer’e göre negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürme kabiliyeti onu koruyucu bir taş ve etkili bir vücut detoksizatörü yapar. Şifacılar kabızlığı ve karaciğer rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanırlar. Crystal Lore, beklenmedik şekillerde refah ve iyi şansla işe yarayabileceğini söylüyor.

Künzit
Künzitin akıl ve duygu arasındaki dengeyi destekleyen güçlü bir şifa taşı olduğunu iddia ediliyor. Tiroidi düzenler, hormon üretimini uyarır ve dolaşım sistemini güçlendirir. Stresi, korkuyu ve öfkeyi hafifletir ve onları sevgi, barış ve uyumla değiştirir. Saflığı ve yeni hayatı sembolize ediyor.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
464TakipçilerTakip Et
232TakipçilerTakip Et

En Popüler