Ana Sayfa SAĞLIK DİŞ BAKIMI Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Güzel görünen dişlere sahip olmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Dişleriniz her an görünür; gülünce, konuştuğunda.. Saklamak mümkün değildir.

İnsanlar size baktıklarında herkesin gördüğü şeyler muhtemelen bir izlenim bırakacaktır. Neredeyse herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor, çünkü bu kültürümüzün güzellik idealinin bir parçası haline geldi. Bu beyaz dişlere nasıl sahip olabileceğimizi söylemeden önce sarı dişlerde yanlış bir şey olmadığını söylemek için bir dakikanızı ayırmak istiyoruz. Aslında, inci gibi dişlerden daha güçlü kılan daha fazla mine içerirler.

Doğal
Neyse ki, dişlerinizi beyaz görünüme döndürmek için kullanabileceğiniz basit, tamamen doğal bir yöntem var. Evet, tamamen sarıya gittiklerinde bile. Ünlülerin bu mükemmel “Colgate gülümsemesi” için kullandıkları pahalı beyazlatma tedavilerinin tümünü unutun. Çok daha kolay bir yol var!

Neye ihtiyacınız var?
Bu yöntem aktif kömür kapsülleri kullanarak yapılıyor. Bu yöntem için ihtiyacınız olan şey o kömür kapsüllerinden biri ve dişlerinizi fırçalamak için kullandığınız ayrı bir diş fırçası. Diş fırçasını musluğun altına ıslatın ve daha sonra bir kapsül açın ve içeriğini diş fırçanıza yerleştirin. Kağıt havlu gibi bir diş fırçasının altına bir şey koymanızı öneririz, böylece kömürle hiçbir şey lekelemezsiniz.

Sonra, fırçalamaya başlamanın zamanı geldi! Dişlerinizi normal olarak fırça fırçasıyla fırçalayın. Uygun dairesel hareketler kullanmanızı ve dişlerinizin arkasını unutmamanızı öneririz. Kömür ilk başta biraz toz hissedebilir, ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Tercih ederseniz, kömüre bir miktar diş macunu da ekleyebilirsiniz, ancak kesinlikle çok fazla kullanmayın.

Dişlerinizi bu şekilde üç veya dört dakika fırçalayın ve sonra ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Aynaya bir bakın: Dişleriniz çok daha iyi görünecek. Aradaki farkı görmek için fırçalama öncesinde dişlerinizin resmini çekin ve fırçalama sonrasında bir daha çekin. Aradaki farkı kendiniz görün.

İlgili Makaleler

Kilo Verirken Çatlak İzleri Nasıl Önlenir?

Kilo Verirken Çatlak İzleri Nasıl Önlenir? Kısa bir sürede kilo alıp veren kadınlar ve...

Alın Kırışıklıklarını Yok Etme Yöntemleri

Alın kırışıklıkları doğaldır, yaşlanmanın yan ürünüdür ve onlardan sonsuza dek kaçamazsınız. Erken yaşta görmeye...

Karbonatla Kepek Nasıl Giderilir?

Karbonatla Kepek Nasıl Giderilir? Mutfak dolaplarınızda duran karbonat, pulsuz bir saç derisinin anahtarı olabilir....

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Kirli Fırın Tellerini Temizlemek İçin Şaşırtıcı Yol

Kirli fırın tellerini temizlemek kadınların kabusudur. Bu ince telleri çok kolay değildir. Bu yazımızda fırın raflarını temizlemenin basit ve şaşırtıcı bir yolunu anlatacağız.İhtiyacın olacak...

Balonlu Naylon ile Yapılacak 10 Şey

Balonlu naylon eşyaları sarmak dışında çok daha farklı şeyler için kullanılabilir. Yazımızı okuyunca balonlu naylonun kışın sizi nasıl sıcak tutabileceğini, sert yüzeylerin oturulması rahat...

Mikrofiber Bezleri Farklı Amaçlar İçin Kullanabilirsiniz

Mikrofiber bezler birkaç yıldır temizlik malzemeleri arasında en değerli araçlarından biri oldu! Bu süper emici bezler neredeyse tüm temizlik işlerini kolaylaştırır ve fonksiyonlarına göre...

Kokulu Ev Yapımı Sirkeli Yumuşatıcı Yapımı

Sirke harika bir yumuşatıcıdır. Ancak bir çok kişi sirke kokusunu sevmediği için veya kokunun giysilerinde kalabileceğini düşündüğü için kullanmak istemiyor. Bir çok kişi de...