Ana Sayfa SAĞLIK DİŞ BAKIMI Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Güzel görünen dişlere sahip olmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Dişleriniz her an görünür; gülünce, konuştuğunda.. Saklamak mümkün değildir.

İnsanlar size baktıklarında herkesin gördüğü şeyler muhtemelen bir izlenim bırakacaktır. Neredeyse herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor, çünkü bu kültürümüzün güzellik idealinin bir parçası haline geldi. Bu beyaz dişlere nasıl sahip olabileceğimizi söylemeden önce sarı dişlerde yanlış bir şey olmadığını söylemek için bir dakikanızı ayırmak istiyoruz. Aslında, inci gibi dişlerden daha güçlü kılan daha fazla mine içerirler.

Doğal
Neyse ki, dişlerinizi beyaz görünüme döndürmek için kullanabileceğiniz basit, tamamen doğal bir yöntem var. Evet, tamamen sarıya gittiklerinde bile. Ünlülerin bu mükemmel “Colgate gülümsemesi” için kullandıkları pahalı beyazlatma tedavilerinin tümünü unutun. Çok daha kolay bir yol var!

Neye ihtiyacınız var?
Bu yöntem aktif kömür kapsülleri kullanarak yapılıyor. Bu yöntem için ihtiyacınız olan şey o kömür kapsüllerinden biri ve dişlerinizi fırçalamak için kullandığınız ayrı bir diş fırçası. Diş fırçasını musluğun altına ıslatın ve daha sonra bir kapsül açın ve içeriğini diş fırçanıza yerleştirin. Kağıt havlu gibi bir diş fırçasının altına bir şey koymanızı öneririz, böylece kömürle hiçbir şey lekelemezsiniz.

Sonra, fırçalamaya başlamanın zamanı geldi! Dişlerinizi normal olarak fırça fırçasıyla fırçalayın. Uygun dairesel hareketler kullanmanızı ve dişlerinizin arkasını unutmamanızı öneririz. Kömür ilk başta biraz toz hissedebilir, ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Tercih ederseniz, kömüre bir miktar diş macunu da ekleyebilirsiniz, ancak kesinlikle çok fazla kullanmayın.

Dişlerinizi bu şekilde üç veya dört dakika fırçalayın ve sonra ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Aynaya bir bakın: Dişleriniz çok daha iyi görünecek. Aradaki farkı görmek için fırçalama öncesinde dişlerinizin resmini çekin ve fırçalama sonrasında bir daha çekin. Aradaki farkı kendiniz görün.

İlgili Makaleler

Kirpikleri Uzatmanın Sihirli Formülleri

Kirpikleri Uzatmanın Sihirli Formülleri. Uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak her bayanın isteyebileceği güzellik...

Bacak Kaslarınızı Sıkılaştırmak İçin 12 Etkili Hareket

Bacak Kaslarınızı Sıkılaştırmak İçin 12 Etkili Hareket. Kilo alıp verme sırasında en çok etkilenen...

Aspir Yağı Cildiniz İçin Harika

Aspir Yağı Cildiniz İçin Harika. Devedikeni benzeri yıllık bir bitki olan aspirenin tohumlarından elde...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Sirke İle Temizlenmemesi Gereken Yerler

Sirke İle Temizlenmemesi Gereken Yerler. Yeşil temizlik günümüzde çok yaygın. Yeşil temizlik denilince de sirke en çok kullanılan ürün haline geliyor. Sirke, evinizdeki her...

Yoğurtun Farklı Kullanım Alanları

Yoğurtun Farklı Kullanım Alanları. Elinizde hangi yoğurdunuz varsa onu kullanmanın daha önce aklınıza gelmemiş bazı yaratıcı yolları! İşte yoğurtu kullanabileceğiniz alanlar. Lekeleri İyileştir Yoğurt maskesi cildinizi...

Elmayı Mutfakta Farklı Kullanmanın Yolları

Elmayı Mutfakta Farklı Kullanmanın Yolları. Evinizde elma varsa sadece lezzetli bir meyve olmaktan daha çok fayda sağlar. Bir çok yiyecekte farklı amaçlar için kullanabilirsiniz....

Aft İçin Ev Çözümleri

Aft İçin Ev Çözümleri. Ağzı ülseri olarak adlandırılan ağrıyan yaralara neyin neden olduğunu tam olarak bilinmemekle birlikte, çok ağrılıdır. Yemek yemek hatta konuşmak bile...