Ana Sayfa SAĞLIK DİŞ BAKIMI Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Güzel görünen dişlere sahip olmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Dişleriniz her an görünür; gülünce, konuştuğunda.. Saklamak mümkün değildir.

İnsanlar size baktıklarında herkesin gördüğü şeyler muhtemelen bir izlenim bırakacaktır. Neredeyse herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor, çünkü bu kültürümüzün güzellik idealinin bir parçası haline geldi. Bu beyaz dişlere nasıl sahip olabileceğimizi söylemeden önce sarı dişlerde yanlış bir şey olmadığını söylemek için bir dakikanızı ayırmak istiyoruz. Aslında, inci gibi dişlerden daha güçlü kılan daha fazla mine içerirler.

Doğal
Neyse ki, dişlerinizi beyaz görünüme döndürmek için kullanabileceğiniz basit, tamamen doğal bir yöntem var. Evet, tamamen sarıya gittiklerinde bile. Ünlülerin bu mükemmel “Colgate gülümsemesi” için kullandıkları pahalı beyazlatma tedavilerinin tümünü unutun. Çok daha kolay bir yol var!

Neye ihtiyacınız var?
Bu yöntem aktif kömür kapsülleri kullanarak yapılıyor. Bu yöntem için ihtiyacınız olan şey o kömür kapsüllerinden biri ve dişlerinizi fırçalamak için kullandığınız ayrı bir diş fırçası. Diş fırçasını musluğun altına ıslatın ve daha sonra bir kapsül açın ve içeriğini diş fırçanıza yerleştirin. Kağıt havlu gibi bir diş fırçasının altına bir şey koymanızı öneririz, böylece kömürle hiçbir şey lekelemezsiniz.

Sonra, fırçalamaya başlamanın zamanı geldi! Dişlerinizi normal olarak fırça fırçasıyla fırçalayın. Uygun dairesel hareketler kullanmanızı ve dişlerinizin arkasını unutmamanızı öneririz. Kömür ilk başta biraz toz hissedebilir, ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Tercih ederseniz, kömüre bir miktar diş macunu da ekleyebilirsiniz, ancak kesinlikle çok fazla kullanmayın.

Dişlerinizi bu şekilde üç veya dört dakika fırçalayın ve sonra ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Aynaya bir bakın: Dişleriniz çok daha iyi görünecek. Aradaki farkı görmek için fırçalama öncesinde dişlerinizin resmini çekin ve fırçalama sonrasında bir daha çekin. Aradaki farkı kendiniz görün.

İlgili Makaleler

Düşük Göz Kapakları Rimel Yöntemiyle Kaldırabilir

Yaşlandıkça, yerçekimi gittikçe daha çok bedelini almaya başlar. Kırışıklıklar, yarasa kanatları ve ardından tabii...

Dudak Üzerindeki Renk Değişimleri Giderilebilir

Bazı kişilerde için güneşin ilk ışınları ile yüzünde ilk pigment renk değişimleri görülür. Dudağınızın...

Saçınızda Şampuan Kokusu Nasıl Kalıcı Olur?

Pek çok insan kokusuna göre bir şampuan seçer. Amaç saçlarının şişedeki gibi kokmasını sağlamaktır....

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Düşük Göz Kapakları Rimel Yöntemiyle Kaldırabilir

Yaşlandıkça, yerçekimi gittikçe daha çok bedelini almaya başlar. Kırışıklıklar, yarasa kanatları ve ardından tabii ki sarkık göz kapakları var. Pek çok insan bununla ilgilenir...

Dudak Üzerindeki Renk Değişimleri Giderilebilir

Bazı kişilerde için güneşin ilk ışınları ile yüzünde ilk pigment renk değişimleri görülür. Dudağınızın üzerinde bir karartı başlar ve sanki siyah tüyler varmış gibi...

En İyi Ev Yapımı Salatalar İçin 10 Püf Noktası

Salatalarınızın restaurantlardaki gibi güzel olmadığını mı düşünüyorsunuz? Ya da dışarıda yediğiniz salatalar size daha mı lezzetli geliyor? Belki de sorun salatanın hazırlanışında, malzemelerin seçiminde...

Boş Kağıt Ruloları Yeniden Kullanılabilir

Tuvalet kağıdı rulolarını geri dönüşüm yığınına atma eğiliminde olabilirsiniz, ancak bu mütevazı karton tüpler şaşırtıcı sayıda uygulamaya sahiptir. Kağıt rulolarıyla neler yapabileceğinizi bu yazımızda...