Ana Sayfa GÜZELLİK Saç Boyarken Hindistan Cevizi Yağı Kullanın

Saç Boyarken Hindistan Cevizi Yağı Kullanın

0
2377

Hindistan cevizi yağı, tamamen doğal saç renginizi korumak için mükemmel bir ortam sağlar. Hindistan cevizi yağı saça diğer doğal yağlardan daha derin ve daha hızlı nüfuz ettiğinden, rengin daha canlı olmasını ve çok hızlı solmasını engeller.

Malzemelerinizi toplayın: Duş başlığı veya küçük havlu, tarak, renklendirici otlar veya boya, eldivenler, farklı boyutlarda iki kase (biri diğerinin içine sığmalıdır), renk karıştırma kabı ve organik hindistan cevizi yağı için. Evde saç boyamanın püf noktaları

– Birkaç kaşık dolusu hindistancevizi yağı (saçlarınızı liberal olarak kaplayacak kadar) iki kasenin daha küçük kısmına alın ve büyük kasenin tabanına yerleştirin.

– Daha büyük çanağı sıcak suyla doldurun, böylece küçük çanak kısmen suya batırılır, ancak yüzer ya da su almaz. Organik ve doğal saç boyaları gerçek mi?

– Hindistan cevizi yağınız belli bir sıcaklığa geldiğinde böylece tamamen erir.

– Hindistan cevizi yağını renklendirici bitkilerle karıştırın ve normalde saçınızı nasıl boya yapıyorsanız aynen uygunlayın.

– Renk belirledikten sonra, fazla yağı ve renklendiriciyi temizlemek için ılık suyla saçı şampuanlayın. Saç boyası lekesi nasıl temizlenir?

– Bir gecede renginin ayarlanmasına izin vermek için saçlarınızı duş başlığı veya havluyla sarın.