Ana SayfaHAYATDeri Çantadaki Yağ Lekesinin Temizlenmesi

Deri Çantadaki Yağ Lekesinin Temizlenmesi

Deri çantanızdaki yağ lekesi, dışarı çıkmaya hazırlanırken sizi durdurabilir. Deri, yüksek kaliteli bir kumaştır ve yağ, çıkarılamayacak gibi görünen hoş olmayan bir leke bırakır. Bir bez kapmak ve ovalamaya başlamak cazip gelebilir, ancak deri çanta üzerindeki yağın hassas bir şekilde çıkarılması gerekir, böylece daha fazla yayılmaz ve deri zarar görmez. Deri Çanta ve Ayakkabıdaki Çizikler İçin Çözüm

Adım 1
Deri çanta üzerindeki yağı kuru bir bez ile silin. Temiz bir bezi ılık suyla ve birkaç damla yumuşak, yağ çıkaran bulaşık deterjanı ile nemlendirin. Bezi sıkın sadece nemli kalmasını sağlayın.

Adım 2
Alanı temizlemek için bezi yağ lekesinin üzerine bastırın. Çok fazla veya sert bir şekilde ovalamayın, çünkü bu yağı deride daha derinlere gitmesine neden olabilir. Çantayı açık havada kurumaya bırakın. Kuru veya Sert Deri Ayakkabı Nasıl Yumuşatılır?

Adım 3
Yağ lekesi üzerine mısır nişastası veya talk pudrası serpin, böylece tamamen örtülür. Küçük dairesel hareketler kullanarak tozu temiz bir diş fırçasıyla yağ lekesine sürün.

Adım 4
Tozu en az üç saat boyunca çantada bırakın. Aşırı tozu için çankayı silkeleyin. Kalan kısmı çıkarmak için alanı kuru bir bez ile silin. Deri Giysilerin Yaka Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
465TakipçilerTakip Et
230TakipçilerTakip Et

En Popüler