Ana Sayfa HAYAT Kırık Bir Şemsiye ile Yapılacak 6 Şey

Kırık Bir Şemsiye ile Yapılacak 6 Şey

Kırık şemsiyeyi hemen çöp kutusuna atmayın! Evin her yerinde ve bahçenizde eski şempiyeyi kullanmak için farklı yollar var. İşte bunlardan bazılarına göz atalım.

Kurutma Rafı olarak Kırık Şemsiye Kullanın
Kırık bir şemsiye kullanışlı bir kurutma rafı olur: Sadece kumaşı sıyırın ve çerçeveyi duş perdesi çubuğunuzdan baş aşağı asın. Islak giysilerinizi mandallarla takın ve çamaşırlarınızın kurumasını bekleyin. En iyi kısım? Yeni DIY kurutma rafınız kolay saklama için katlanır!

Bitkilerini desteklemek için kullanın
Rüzgar şemsiyenizi kırdıysa, ters çevirip kumaşı söktüyse, çöp kutusuna atmayın! Kırık şemsiyenin iç demirlerini çıkarın ve bahçeye yeniden yerleştirin: Şakayık gibi en ağır bahçe bitkileri için mükemmel destekler yaparlar .

Piknikte yiyeceklerinizi güneşten ve böceklerden koruyun
Piknik için hazırladığınız yiyeceklerin üzerine sinek konmasını önlemek için kolu kırık şemsiyeyi açın. Şemsiye yiyecekleri aynı zamanda güneşten de koruyacaktır.

Kafes Yapmak için Kırık Bir Şemsiye Kullanın
Kumaşı kırık bir şemsiyeden çıkarın ve sarmaşıkları desteklemek için kullanın. Çiçeklerle kaplı şemsiyenin şekli bahçede müthiş görünecek.

Fidelerinizi Korumak İçin Kırık Bir Şemsiye Kullanın
Fidelerinizi bahçeye nakletmek için aylarca beklediniz, ancak işi bitirir bitirmez beklenmedik bir don meydana gelebilir. Kırık bir şemsiyeniz varsa, yine de fidelerinizi kurtarabilirsiniz! Şemsiyeyi açın, ardından kolu kesin. Ani soğumaya karşı korumak için şemsiyenin üst kısmını fidelerin üzerine yerleştirin.

İlgili Makaleler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk...

Naylon İç Çamaşırındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Naylon, sıkı bir kaliteye sahip güçlü, ancak hafif bir kumaştır, bu nedenle iç çamaşırı...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,847BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla şey için kullanılabilir. Bu küçük sivri uçlu tahta çubuklar, onları...

Gözlerdeki Kaşıntı ve Kuruluk İçin Damla Hazırlayabilirsiniz

Gözlerdeki kaşıntı ve kuruluk, alerjiler, az uyku, kuru hava, parfüm gibi etkenlerden dolayı olur. Göz damlaları bu konuda size yardımcı olsada bazen tahriş ve...

Cildinize Zarar Veren 9 Duş Hatası

Cildinize zarar veren 9 duş hatası var. Kuru, kaşıntılı ciltle uğraşmaktan bıktıysanız duş alışkanlıklarınız suçlu olabilir! Hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğinizi ele aldık. 1. Lif Kabağı...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk nemi emer, cildi kurutur ve kırışıklıklara neden olur. Bu nedenle...