Ana SayfaEvDEKORASYONMutfağınızı Yeni gibi Hissettirecek 9 Küçük Boyama Projeleri

Mutfağınızı Yeni gibi Hissettirecek 9 Küçük Boyama Projeleri

Boyanın gücü hakkında çok şey konuşuyoruz – bunun nedeni büyüklüğünün gerçekten abartılmamasıdır. Büyük bir değişim için bütçeniz yoksa ya da tüm mutfak dolaplarınızı boyamak için harcayacağınız günleriniz yoksa, küçük bir kutu büyük fark yaratacaktır.

Mutfağınızda yapacağınız küçük dokunuşlar inanılmaz bir değişim getirecektir.

mutfak2

1. Kiler kapısı
Tasarımcı Alison Kandler renkli bir sihirbaz, bu yüzden ustalıkla bu beyaz mutfağı renklendirmeyi başardı. Mutfağınızda bulunan ikinci kapıyı farklı bir renkle boyayabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı tebeşir boya ile boyayın

mutfak3

2. Pencere çerçeveleri
Bu projenin en zor kısmı aslında hiç dokunulmayan bir yere dokunmak. Mutfağınızın penceresinin çercevesini farklı bir renk yaparak mutfağa hareket getirebilirsiniz. Buna benzer bir mavi, sarı, hatta parlak yeşil. Mutfak dolapları nasıl boyanır?

mutfak4

3. Sadece üst dolaplar
Dolaplarınızı boyamak büyük bir girişimdir. Boyamak zorunda olduğunuz kapıların sayısını azaltın ve daha kısa sürer. Mutfak dolaplarındaki yağ lekeleri nasıl çıkarılır?

mutfak5

4. Bir dolabın içi
Bir dolabın içini boyamak güzel iç çamaşırı giymek gibidir: İnsanlar neler olduğunu bilmeyecektir. Bir bardak için kapıyı açarsanız, eğlenceli bir sürpriz bekleyecektir. Mutfak nasıl daha kolay düzenlenir?

mutfak6

5. Tavan veya Dolapların altı
Tavanda veya yukarıda asılı bulunan dolayların alt kısımları vereceğiniz farklı bir renk mutfağınızı farklılaştırmak için yeterli olacaktır. Ahşap boyalı dolaplar nasıl temizlenir?

mutfak7

6. Buzdolabı
Daha yeni bir cihaza sahipseniz, bu korkunç bir fikir gibi görünebilir. Ancak, onlarca yaşında olan bir beyazeşyayı boyayarak mutfağınıza yeniden aşık olabilirsiniz.

mutfak8

7. Sandalyeler
Daha az kalıcı olacak bir şey mi boyamak istiyorsunuz? Yemek sandalyelerinizi boyayın. Onları tamamen boyamak zorunda değilsiniz. Ayrıca, masanızın bacaklarında boyamayı düşünün.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler