Ana Sayfa HAYAT Aşk İksiri Nasıl Yapılır?

Aşk İksiri Nasıl Yapılır?

Gizemde örtülmüş efsane olmuş aşk iksiri insanlık tarihi boyunca var olmuş ve konuşulmuştur. Tutkulu olmaya gelince insan aklını ve vücudu harikalar yaratan kokular vardır. Kan dolaşımını arttıran uyarılmaya yardımcı olan otlar vardır. Maalesef yoğun, stresli hayatlarımızla tutkulu faaliyetlerde bulunmak zor olabilir, ancak sağlıklı bir cinsel yaşamı korumak her zaman çok önemlidir. Sadece ilişkinizi geliştiremez ve ruh halinizi yükseltmez, kan basıncını düşürür, bağışıklığı artırır, kalp sağlığını geliştirir ve sizi daha uzun bir yaşama götürür.

Aşk İksiri Nasıl Yapılır – Aşk hayatınızı arttırmak için bu ev yapımı iksiri kullanın.

Neden Yasemin: Farklı, tatlı, koku, hem erkeklerde hem de kadınlarda tutkuyu uyandırır ve yüzyıllarca kelimenin tam anlamıyla tutkulu kılmak için kullanılmıştır.

Neden Gül: Hepimiz kadınların çok düşünmeye meylediklerini biliyoruz. Gülün şehvetli kokusu, cinsel ilişki söz konusu olduğunda etkilidir.

esk-iksiri3

Neden Vanilya: Sevdiği ölümlü adamla evlenemeyen doğurganlık tanrıçası hakkında eski bir Meksika efsanesi var. Acımasızlık yerine, tüm sevenlere mutluluk ve zevk vermek için kendini vanilya haline getirdi. Sıcak kokusu (ve tadı) hoş, nazikçe şehvetli ve rahatlatıcıdır.

Neden Tarçın: Tarçın , gül, yasemin ve vanilyanın daha yatıştırıcı kokuları ile güzel bir denge oluşturur. Bu sizi rahatlatırken, tarçın ateş ve enerji patlamasını sağlar. Düzenli olarak tarçın alırsanız cinsel dürtüleriniz zamanla artırabilir. Hem erkek hem de kadınlar için güneye doğru kan akışını kısıtlayan yüksek kan şekerini düşürebildiği için çok iyi çalışıyor.

Gerekli olan malzemeler
2 çay kaşığı kuru yasemin çiçeği
1 çorba kaşığı kuru gül yaprağı
¼ çay kaşığı vanilyalı ekstre
1-2 tarçın çubuk
1 su bardağı su

ask-iksiri2Yapılışı
Tencereye 1 su bardağı su dökün. Az ya da çok ekleyebilirsiniz, birincisi daha güçlü bir ‘iksir’ ve diğerinde daha zayıf tatma elde edilir. Kurutulmuş yasemin çiçeklerinin 2 çay kaşığı, kurutulmuş gül yaprakları 1 çorba kaşığı, uzunlamasına bir vanilya kabuğu veya vanilya özü ¼ çay kaşığı ve 1-2 tarçın çubuğu ekleyin. Karışımı her şeyi birleştirmek için biraz karıştırın ve sonra 3-5 dakika kaynatın.

iksir infüzyon
Kaynadıktan sonra ısıdan çekin. İçindekileri süzün ve bir şişeye doldurun. İsterseniz soğuk isterseniz ısıtarak için. Buzdolabında  kapaklı kapta bir hafta tutabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk...

Naylon İç Çamaşırındaki Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Naylon, sıkı bir kaliteye sahip güçlü, ancak hafif bir kumaştır, bu nedenle iç çamaşırı...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,853BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
445TakipçilerTakip Et
237TakipçilerTakip Et

En Popüler

Kürdan Kullanmanın 11 Mükemmel Yolu

Kürdan kullanmanın 11 mükemmel yolu. Kürdan, dişler arasında sıkışan yiyecekleri çıkarmaktan çok daha fazla şey için kullanılabilir. Bu küçük sivri uçlu tahta çubuklar, onları...

Gözlerdeki Kaşıntı ve Kuruluk İçin Damla Hazırlayabilirsiniz

Gözlerdeki kaşıntı ve kuruluk, alerjiler, az uyku, kuru hava, parfüm gibi etkenlerden dolayı olur. Göz damlaları bu konuda size yardımcı olsada bazen tahriş ve...

Cildinize Zarar Veren 9 Duş Hatası

Cildinize zarar veren 9 duş hatası var. Kuru, kaşıntılı ciltle uğraşmaktan bıktıysanız duş alışkanlıklarınız suçlu olabilir! Hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğinizi ele aldık. 1. Lif Kabağı...

İpek Yastık Kılıfında Uyumak İçin Çok Neden Var!

İpek yastık kılıfında uyumak için çok neden var! Çoğumuz geleneksel pamuklu yastıklarda uyuruz. Pamuk nemi emer, cildi kurutur ve kırışıklıklara neden olur. Bu nedenle...