Ana SayfaHAYATNASIL YAPILIR?Gardırobunuzu Duş Perdesi Halkalarıyla Düzenleyin

Gardırobunuzu Duş Perdesi Halkalarıyla Düzenleyin

Duş perdesini takmak için kullandığınız halkaları gardırobunuzda da kullanmanın akıllıca bir yolu var. Duş perdesi halkaları, gardırobunuzu düzenlemek için de harikalar yaratabilir.

Gardırobunuzda eşarpları, şalları, atkıları veya şapkaları koymak için bir yeriniz yoksa ve dağınıklığa neden oluyorlarsa, duş perdesi halkaları çok işinize yarayabilir. Bunlar için özel tasarlanmış askıları da kullanabilirsiniz ancak duş perdesi halkalarından çok daha fazla maliyetli olacaktır. Kıyafetlerinizde askı izi olmaması için bu yöntemi deneyin

Evinizde pratik yöntemler kullanmayı seviyorsanız, dolabınızdaki kargaşayı çok ucuza ve kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uygun fiyata alabileceğiniz duş perdesi halkalarından edinmek.

Bir elbise askısı alın ve birkaç tane duş perdesi halkasını bu askıya geçirin. Aynı şekilde ihtiyacınıza göre birkaç askıya duş perdesi halkası takabilirsiniz.

Halkalara, eşarbınızı, şallarınızı, atkılarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, duş perdesi halkası açılabilir olduğundan kemerlerinizi ve spor şapkalarınızı da bu halkalara asmanız kolay olacaktır.

Bu yöntem dolabınızdaki dağınıklığı önler, yer tasarrufu sağlar. Çünkü, bu tür aksesuarlar için sepet ya da raf bulundurmanız gerekmez. Kolay bulunmalarını ve aynı zamanda kırışmalarını önler.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
224TakipçilerTakip Et

En Popüler