Ana SayfaGÜZELLİKBatık Tırnaklarınıza Sürülecek Merhem

Batık Tırnaklarınıza Sürülecek Merhem

Güçlü uçucu yağların bir kombinasyonunu kullanarak, batmış olan tırnağınızın iyileşmesi için inanılmaz derecede etkili merhemini oluşturabilirsiniz. Esansiyel yağların doğru karışımı, enfeksiyonu önlemenin yanı sıra ağrı ve şişmeyi hafifletmeye yardımcı olabilir. Daha hızlı şifalanmayı teşvik etmek ve çok ihtiyaç duyulan rahatlamanın tadını çıkarmak için nazikçe tırnak ve etrafına sürün. Tırnak Batığı Nasıl Giderilebilir?

Bunu yapmak için aşağıdaki maddelere ihtiyacınız olacaktır:

Aloe vera jeli 2 gram
1 çay kaşığı hindistancevizi yağı
2 damla Nane yağı
5 damla ökaliptüs yağı
5 damla çay ağacı yağı
1 damla kekik yağı
5 damla lavanta yağı Tırnağınız Sağlığınızla İlgili Neler Söylüyor?

Yapılışı:
Tüm malzemeleri kapaklı bir cam kavanoz içine yerleştirin. İyi harmanlanması için küçük bir kaşık kullanarak karıştırın. Batık olan parmaklarınızı hafifçe temizleyin, durulayın ve kurutun. Hazırladığınız kremi batık tırnaığınızın üzerine sürün. Ayağınızı çıplak bırakarak veya önü açık bir ayakkabı giyerek hava ile kurumasını sağlayın. Tırnaklarınızı Nasıl Güçlendirirsiniz?

Düzenli ayakkabı giymeniz gerekiyorsa, önce parmaklarınızı gevşek olarak sarın ve önü gevşek olan bir ayakkabı giyin. İyileşebilmesi için işlemi iki ila üç defa tekrarlamanız gerekir. İçeriğindeki maddelerden hiçbirini, özellikle de hindistan cevizi yağını koymaya ihmal etmeyin. Çünkü merhemin çok güçlü hale gelmesi ve yanma hissinin oluşmaması için hindistan cevizi yağı çok önemlidir. Tırnak Etlerinizi Yumuşatmanın Yolları

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
461TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et

En Popüler