Ana Sayfa HAYAT Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Sütyen Kullanma Yöntemi

Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Sütyen Kullanma Yöntemi

Sütyen zaman zaman sizlere sıkıntı verebilir. Askıların görünmesi, askıların kayması veya yıkanma sırasında ezilmesi gibi… Bu yazımızda size 9 farklı sütyen kullanma yöntemi vereceğiz. Çok işinize yaracağını düşünüyoruz.

1. Gizli Klipler
Belirli üstler ve elbiselerle, sütyen askılarının görünmesini istemiyorsanız farklı bir sütyen türüne ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak mevcut sütyeninizde yerleşik çok yönlülük olabilir! 4 Ortak Sütyen Yıkama Hatası 

Birçok sütyen bir kayışın arkasında bir kanca ve diğerinde bir halka vardır. Askılarınızı geri tepme tarzı bir konfigürasyona dönüştürmek için kancayı döngüye takın, ardından kayışları rahatça oturana kadar gevşetin!

2. Doğru Uygunluğu Bulun
Sütyeniniz gardırobunuzun temel bir parçasıdır, bu yüzden doğru bir şekilde almanız önemlidir! Sütyenin doğru olup olmadığını bilmiyorsanız mutlaka bir profesyonelden destek alın.

3. Askıları sabitleyin
Sütyen askılarının omzunuzdan kaymasından bıktınız mı? Moda bant aslında çift taraflı bir banttır ve sutyen kayışlarını veya gömlekleri yerinde sabitlemek için gerçekten kullanışlıdır. Yerinde tutmak için askının altına veya aüzerine yerleştirin! Spor Sütyeni Nasıl Seçilir?

4. Ezilmiş sütyeni önlemek
Bir seyahat için paketleme yaparken, birkaç çorap veya bir çift iç çamaşırı toplayın ve sütyenlerinizin kuplarına yerleştirin. Bu, sütyenin bagajınızın içinde şeklini korumasına yardımcı olacak ve ezilmeyecektir.

5. Askıları Durdurma
Sütyen çok kullanıldığında askılar yerinde durma yeteneğini kaybeder. Sütyen askısı ayarlayıcıları yardımcı olabilir.

6. Güvenle yıkayın
Sütyeni elde yıkamak en güvenli olandır. Ancak çamaşır makinesinde yıkamak isterseniz, iç çerçeveli yapılandırılmış örgü çamaşır torbası alın. Sütyeninizin ezilmesini önleyecektir. Uyurken Sutyen Takmak Göğüslerin Sarkmasını Önler Mi?

7. Kullanın
Bazen sütyenlerinizden hiç hoşlanmayan bir elbise satın alırsınız. Straplez ve sırtı açık elbiseler, doğru sütyeni bulmak için özellikle zor!

Bu gibi durumlarda, elbiseye bir sütyen koymak daha kolaydır. Boyutunuzda ucuz bir askısız sütyen bulun, arka kısmı kesin, sonra ön kısmını elbisenin içine dikin.

8. Onları Asın
Küçük bir dolapta yer açmanız mı gerekiyor? Aynı askıdan birden fazla sütyeni askının alt kısmına katlayarak asabilirsiniz. Yer tasarrufu sağlamanın yanı sıra, temiz sütyenlerinizi asmanın iyi bir yoludur! Sütyenin Çıkan Demiri Nasıl Onarılır?

İlgili Makaleler

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor?

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor? Taze kokulu çamaşırlar elde etmeden önce, kötü kokuya neyin sebep...

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin. Çoğu gözlük camdan değil, bir tür plastik veya...

Poların Tüylenmesi Nasıl Önlenir?

Poların Tüylenmesi Nasıl Önlenir? Polar kıyafetlerin sıcak ve yumuşak tutma özelliğinden dolayı pek çok...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor?

Çamaşırlarınız Neden Kötü Kokuyor? Taze kokulu çamaşırlar elde etmeden önce, kötü kokuya neyin sebep olduğunu bulmanız gerekir. Birkaç ortak suçlu var. Küflü Çamaşır Makinesi Çamaşır makinenizin...

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin

DIY Karışımı ile Gözlüklerdeki Çizikleri Giderin. Çoğu gözlük camdan değil, bir tür plastik veya polikarbonattan yapılır. Lenslere zarar vermemek için çizikleri gidermeye çalışırken dikkatli...

Yaşlanma Karşıtı En İyi 10 Esansiyel Yağ

Yaşlanma Karşıtı En İyi 10 Esansiyel Yağ. Dünyanın neresinde olursa olsun milyonlarca kadın yaşları ilerledikçe yüzlerinde oluşan kırışıklıklardan kurtulmanın yollarını arıyor. Belki kırışıklıkları tamamen...

Paslı Izgara Tellerini Temizleme Yöntemleri

Paslı Izgara Tellerini Temizleme Yöntemleri. Mangalınızı dışarıda bırakırsanız, paslı ızgara tellerini nasıl temizleyeceğinizi bilmeniz gerekebilir. Izgara tellerini paslanmadan tutmak için dış mekanda bırakmayın.Kullandığınız yöntem,...