Ana SayfaGÜZELLİKKirpiklerinizi Uzatan ve Gürleştiren Serum

Kirpiklerinizi Uzatan ve Gürleştiren Serum

Kirpik serumu hazırlayarak arzu ettiğiniz kirpiklere sahip olabilirsiniz.
Günümüzdeki kirpiklerin uzaması ve gürleşmesi için farklı teknolojiler kullanılıyor. Ancak uygulanan yöntemlerin olumlu tarafları olduğu gibi olumsuz tarafları da var. Evinizde çok düşük maliyetlerle kirpik serumunu hazırlayabilirsiniz.

Hint Yağı ile Kirpik Güçlendirici

1 çay kaşığı hint yağı
2 kapsül E Vitamini
1 tatlı kaşığı hindistancevizi yağı
Boş bir rimel şişesi ve fırçası

Proteinleri ve yumuşak dokusuyla bilinen hintyağı, saç, kaş ve kirpiklerin kalınlığını ve kuvvetini arttırmak için uzun zamandan beri kullanılmaktadır. Temiz, cam bir kaba hint yağını ve hindistan cevizi yağını ilave edin. Üzerine E vitamini kapsülünü açıp boşaltın ve sallayarak iyice birbirlerine karışmasını sağlayın. Tek kullanımlık bir maskara çubuğunu çözeltiye daldırıp gece uygulayın. Temiz kirpiklerinize ve özellikle kirpik diplerine iyice yedirmeye dikkat edin. Göz Şeklinize Göre Nasıl Kirpik Seçmelisiniz?

Argan Yağı ile Kirpik Uzatma

1 çay kaşığı avokado yağı
1 çay kaşığı argan yağı
1 çay kaşığı badem yağı
Boş bir rimel şişesi ve fırçası

Bu üç yağ birlikte kirpiklerinizin büyümesini sağlayan bir güç oluşturur. Daha kalın ve güçlü bir kaş yaratmak istiyorsanız, kaşlarınıza da uygulayabilirsiniz. Bir kaptaki üç yağı biraraya getirin. Kullanmadan önce şişeyi iyice sallayın. Temiz kirpiklerinize gece uygulayın. Kirpikleri Daha Hacimli Göstermek İçin Nasıl Rimel Sürmelisiniz?

E Vitamini Tedavisi

E vitamini yağı, yalnızca kirpiklerin büyümesini sağlamaz, aynı zamanda onarımını da gerçekleştirir. temiz bir rimel fırçası ile e vitamini kapsülünün içindeki sıvı kirpiklerinize sürün. Bu işlemler için tek kullanımlık fırça kullanmanız daha iyi olacaktır.

Herhangi bir göz tahrişi gelişirse bu tedavilerin herhangi birini kullanmaya devam etmeyin. Kirpiklerinizin uzaması ve kalınlaşması için günlük olarak biyotin vitamini de alın. Kirpiklerinizin Uzamasını Sağlayacak Sihirli Formüller

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
460TakipçilerTakip Et
232TakipçilerTakip Et

En Popüler