Ana SayfaEvDEKORASYONKüçük Yatak Odasını Nasıl Büyük Gösterebilirsiniz?

Küçük Yatak Odasını Nasıl Büyük Gösterebilirsiniz?

Yatak odaları evin en önemli bölümlerinden biridir. Ama günümüzde evler küçüldükleri için yatak odaları da eskisi gibi büyük değiller. Ancak siz yapabileceğiniz bazı değişiklikler ile yatak odanızı olduğundan daha büyük ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Odayı temiz ve düzenli tutun

Yapmanız gereken ilk şey odadan tüm gereksiz mobilya kaldırmaktır. Bu gözle baktığınızda gereksiz bir eşya gözünüze çarpacaktır. Aile fotoğrafları, doldurulmuş hayvanlar, TV ve diğer kişisel eşyaları kaldırın. Yatağının altındaki çekmecelerde küçük öğeler saklayın. Uzmanlara göre yatak odasında olmaması gereken 7 şey

Küçük Yatak düşünün

Çoğu yatak odasında kral yatağı vardır. Bu yatağı hemen daha küçük bir yatakla değiştirin. Ve yatağınızı kapının karşısındaki duvarın ortasına yerleştirin. Böylece odada size yürümek için yer açılacaktır.

Güzel bir örtü ve yastıklarla yatağınızın üzerini süsleyebilirsiniz.

Fazla Mobilyaları kaldırın

Yatak odası mobilyalarını kaldırın. Bunları bir başka odaya veya depoya koyabilirsiniz. Yatak odası gerçekten küçük ise, gece masası ve küçük bir sandalye dışında başka bir şey ilave etmeyin. Oda içinde dolaşırken eşyalar sizi bloke etmezse çok daha rahat edeceksiniz. Yatak odasını sağlıklı tutmanın 9 yolu

Doğal ve Yapay Aydınlatma getirin

İyi bir aydınlatmanın gücü küçümsenemez. Işık odayı olduğundan daha büyük görünmesini sağlayabilir. Gün boyunca yatak odasına bol ışık girmesini sağlayın. Yatağınız başına gece lambaları koyabilirsiniz.

Aynalar kullanabilirsiniz

Aynalar ışığı yansıtarak boşlukları büyütmektedir. Boş duvarınıza ayna koyabilirsiniz., Ayrıca pencereler arasına da ayna yerleştirmek iyi bir fikir olabilir.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
465TakipçilerTakip Et
230TakipçilerTakip Et

En Popüler