Ana SayfaHAYAT9 Kristal Taş Hayatınızı Değiştirebilir

9 Kristal Taş Hayatınızı Değiştirebilir

Aşk hayatınızı iyileştirebilecek kristaller, para çekmenize, iyileşmenize, kariyerinizi geliştirmenize, öfke ve üzüntü bırakmanıza yardımcı olan kristaller ve çok daha fazlası var.

İşte kristallerin hayatınızı değiştirmek için nasıl kullanılabileceğine daha yakından bir bakış. Kristal Taşların Şifa Güçleri

1. Enerjiyi Artırmak
Enerjiniz azalıyorsa, bir kan taşı kristali size yalnızca bir enerji artışı sağlamaz, coşkunuzu artırabilir, uyuşukluğun üstesinden gelebilir ve olumsuz düşünceler gönderebilir. Kırmızı kristallerin, genel olarak, hareket ve motivasyonla ilişkili, enerji verdiği ve uyardığı bilinmektedir. Bir yakut kristal denge sağlarken enerji veren kırmızı kristallerin bir başka güzel örneğidir.

2. Zihin Temizleme ve Sağlığı Optimize Etme
Dünyadaki en bol bulunan element olan silikadan yapılan bir kuvars kristali cildinize dokunduğunda, en iyi sağlığı ve iyileşmeyi teşvik ettiği düşünülen enerjiyi bir araya getirir. Eski uygarlıklar, zihni temizlemek ve bedeni dengelemek için kullandılar. Bu, titreşiminizi artıracak ve zihninize netlik kazandıracak çok güçlü bir kristaldir. Evdeki Her Odada Bulunması Gereken Doğal Taşlar

3. Yaratıcılık Bloklarını Kaldırma
Yaratıcı kanallarınız “sıkışmış” ve kendinizi yetersiz hissediyorsanız, kristaller de yardımcı olabilir. Carnelian, sıcaklık algısı ile karakterize edilen en popüler turuncu kristallerden biri olarak bunun harika bir örneğidir. Canlı rengin tutkularınızı canlandırdığı, bu sayede coşku ve motivasyonunuzu artırarak ilerlemenizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Bir “aksiyon” taşı olarak kabul edilir ve fiziksel düzeyde, tüm vücudun organlarına ve dokularına gerektiği gibi kan akışını sağlarken vitamin ve minerallerin emilimini artırarak canlılığın arttırılmasına yardımcı olur.

4. Stres ve Anksiyete Rahatlatmak
Günümüzün modern, sık sık karmakarışık dünyasında, çoğumuz stres ve kaygıdan muzdaribiz. Neyse ki, kristaller yardımcı olabilir. Sadece endişe ile savaşmakla kalmayıp korku, öfke, öfke ve ruh hali dengelemelerini dengelemek için bilinen ametist de dahil olmak üzere rahatlama sağlayabilecek çeşitli kristaller vardır . Bir empatiyseniz, daha pozitif enerjiyi çekerken kötü enerjiyi kovmanıza yardımcı olacağından gerçekten sahip olmalısınız. Geceleri yastığınızın altına yerleştirebilirsiniz, hatta kabuslarla savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer kas gerginliği ve stresden muzdaripseniz, selestiti rahatlama için doğrudan etkilenen bölgeye yerleştirin. Stres ve anksiyete nedeniyle uyumakta zorlanıyorsanız, daha rahat bir uyku için yastığınızın altına veya yatağınızın yanındaki komidin üzerine yerleştirin. Herkesin İhtiyaç Duyduğu 5 Doğal Taş ve Kullanımları

5. Öfke ve Öfke Bırakma
Kendinizi veya bir başkasını affetmekte zorlanıyorsanız, yaşamınızdaki sürecinizi engelleyebilir. Kristaller, hınç tutma, öfke ve hüzünden korunma gibi affedilme engellerini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Rhodonite gibi yardımcı olmak için kullanabileceğimiz, öfke veya üzüntü veren bir durumu benimsememize yardım ettiği söylenen, böylece sevgiyle salıvermemize yardım eden çok sayıda kristal var . Büyük travma ile uğraşmak zorundaysanız, meditasyonda tutarak serbest bırakmak için malakit kullanın. Smithsonite, ağrılı bir çocukluk geçirdiyseniz kalbinizi iyileştirmeye yardımcı olabilir.

6. Kariyerinizi Geliştirmek
Kristaller ayrıca kariyerinizi çeşitli şekillerde geliştirmeye yardımcı olabilir, böylece daha fazla başarı elde edebilirsiniz. Bir projeyle mücadele ediyorsanız ve her fırsatta engelleniyorsanız, masanıza bir kan taşı yerleştirilmesi, başarıya engel olabilecek engelleri ortadan kaldırdığı bilinmektedir. Bu, bir cesaret taşı olarak kabul edilir, bu nedenle, gerçek dışı hedeflere ulaşmak için baskı yapıyorsanız, sizi korkutmaya çalışan ve aynı zamanda baskıyı hafifletmeye çalışan iş yerlerinde ayakta durmanıza yardımcı olabilir.

7. Bolluk ve Refah Getirmek
Kristaller de bolluk ve refah getirmeye yardımcı olabilir. Çok fazla para harcama alışkanlığınız varsa sitrine çantanıza ya da cüzdanınıza yerleştirmeyi deneyin . Tüccarın taşı olarak bilinen Citrine, yazar kasa sahibi kendi işinizi yönetirseniz de yardım edebilir. Malakit iş fırsatlarını iyileştirmeye yardımcı olduğu bilinen muhteşem bir taştır.

Peridot taşı , zümrüt gibi görünen yeşil renkli bir kristaldir. Zenginlik ve atalara ait parayı temsil ettiği söylenir – borçla uğraşıyorsanız, bu taşı yanınıza aldığınızdan emin olun. Aventurin , sanatın enerjisini açmanın yanı sıra kendine değer, iyimserlik ve güveni artırarak yeni fırsatlar yakalamasına yardımcı olan bilinen bir kristaldir. Zihninizi ve enerji alanınızı açarak, etrafınızdaki sonsuz fırsatları, bolluğu çekmek için görebileceksiniz.

8. Elektronik Cihazlara Karşı Koruma
Elektronik cihazlar, dizüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz veya mikrodalganız olsun, elektromanyetik bir alan yayar. Etrafımızda oldukları gibi onlardan kaçınmak imkansızdır ve ne yazık ki fiziksel ve zihinsel sağlık üzerinde zararlı etkileri olabilir. Shungite, negatif enerjiyi, toksinleri ve kirleticileri emmeye yardımcı olduğu için EMF’ye karşı güçlü bir kalkan olarak kullanılabilir. Çalışırken bilgisayarınızın yanına shungite yerleştirmek veya bir kalkan olarak vücudunuza takmak isteyebilirsiniz.

9. Aşk
Rose kuvars koşulsuz sevgi taşı olarak kabul edilir. Bu pembe kristalin kalbin enerjisini açıp iyileştirdiği söylenir. Şefkat, güzellik ve sevgi titreşimleri yayar. Evrenin en güçlü enerjisini hissetmenize izin verirken sizi besleyecek ve destekleyecektir: aşk. Bu sadece size sevgiyi getirmeyecek, aynı zamanda gerçek aşkı bulmanın sırrı olan kendinizi sevmeye de teşvik edecek. Hala eski aşk yaralarından inciniyorsanız, onları süren bir ilişkiye hazır olmanız için kalıcı duygusal bagajları salıverirken onları iyileştirmenize ve geçmiş sevgili affetmenize yardımcı olabilir.

Bekarsanız başınızın yanına iki gül kuvars kristali yerleştirin. Malakit’i de kullanın, çünkü bu dengeleme taşı kalbinizi her türlü sevgiye açmanıza izin veren daha güvenli ve güvenli hissetmenize yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
464TakipçilerTakip Et
232TakipçilerTakip Et

En Popüler