Ana SayfaHAYATNASIL YAPILIR?Islak Mendil Kutusundan İç Çamaşırı Kutusu Yapın

Islak Mendil Kutusundan İç Çamaşırı Kutusu Yapın

Çekmecelerde iç çamaşırlarınızın dağınıklığını ortadan kaldırmak için, iç çamaşırı kutusu yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece bir ıslak mendil kutusu.

Bebeğiniz için aldığınız ıslak mendiller bittikten sonra, kutusunu iç çamaşırlarını koymak için kullanabilirsiniz.

Buradaki püf noktası, iç çamaşırlarını doğru katlamakta. Eğer çamaşırları doğru katlarsanız, ıslak mendil çeker gibi diğer iç çamaşırlarını dağıtmadan rahatlıkla kutudan teker teker çekip, kullanabilirsiniz. İç çamaşırı nasıl yıkanmalı?

İç çamaşırlarını nasıl katlayacaksınız?

iccamasiri-kutusu2

Bir iç çamaşırı alın ve bel bölgesinden ikiye katlayın.

İkinci bir iç çamaşırını alın ve yarısı katladığınız iç çamaşırının üzerine yarısı boşta kalacak şekilde düz yerleştirin.

İlk katladığınız iç çamaşırının bel bölgesinin bir katını, ikinci çamaşırın üzerine gelecek şekilde çevirin. ikinci iç çamaşırını da ikiye katlayın. Sonra üçüncü iç çamaşırını ve diğerlerini de aynı şekilde katlamaya devam edin. Islak mendilin şaşırtıcı kullanım yerleri

iccamasiri-kutusu3

Boş kutuya katladığınız iç çamaşırlarını yerleştirin ve kapağını kapatın.

iccamasiri-kutusu4

Kutunun açık kapağından en üsteki iç çamaşırını dışarı çekin. Her iç çamaşırı çektiğinizde bir alttaki de hafif yukarı çıkacaktır. Böylelikle ihtiyacınız olduğunda iç çamaşırlarını dağıtmadan tek tek çekerek alıp kullanabilirsiniz. Ev yapımı doğal makyaj çıkarıcı mendiller

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
469TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler