Ana Sayfa SAĞLIK Kendiniz Grip Aşısı Yapabilirsiniz

Kendiniz Grip Aşısı Yapabilirsiniz

0
1502
grip aşısı
grip aşısı

Grip aşısı zamanı geliyor. Öte yandan Covid-19 salgını hala ciddi anlamda tehdit oluşturuyor. Önümüzdeki günlerde grip, soğuk algınlığı artacak. Sizi gripten ve soğuk algınlığından koruyacak grip aşısı (karışımı) kendiniz hazırlayabilirsiniz. Sık Grip Olmayan Kadınların 7 Ortak Özelliği

Bir küçük cam şişeyi aşağıdakilerle doldurun :

15 damla Uçucu yağ karışımı koyun (yağ karışımını tarçın, limon, karanfil, misket limonu, okaliptüs, biberiye, nane, ve kekik esansiyel yağlarını karıştırarak yapabilirsiniz.)
15 damla limon esansiyel yağı
15 damla Kekik esansiyel yağı
10 damla Çay Ağacı esansiyel yağı
1-2 çay kaşığı hindistan cevizi yağı

NASIL KULLANILIR:
Yağları bir cam şişede birleştirin ve her gün ayaklarınızın altına sürün (hastaysanız, her 2 saatte bir uygulayın.) Grip ve Soğuk Algınlığı İçin Doğal Antiseptik: Ekinezya Çayı

Unutmayın… Soğuk algınlığı ve grip mevsimi boyunca diğer iyi uygulamalar şunlardır: iyi el yıkama, besin açısından zengin bir diyet ve bol bol dinlenme!

1. Bol bol dinlenin.
2. Besin değeri yüksek bir diyet uygulayın.
3. Vitaminlerinizi alın.
4. Ellerinizi yıkayın. Gripten Korunmak İçin Kullanılan Şifalı Bitkiler

NOT: Tabi bu grip aşısı olmanız gerekiyorsa yaptırmamanız anlamına gelmiyor. Ama grip aşısı yaptırmıyorsanız bu karışı kullanın. Griple ilgili komplikasyon geliştirme riskiniz yüksekse lütfen doktorunuza danışın .

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın