Ana Sayfa HAYAT Çarşafların Mis Gibi Kokması İçin Ev Yapımı Sprey

Çarşafların Mis Gibi Kokması İçin Ev Yapımı Sprey

0
1840
Çarşafların Mis Gibi Kokması İçin Ev Yapımı Sprey
Çarşafların Mis Gibi Kokması İçin Ev Yapımı Sprey

Yatak çarşafları yıkandıktan sonra yatağınıza serince mis gibi kokar. Ancak bir iki yatıştan sonra yatağınızda bu güzel kokudan eser kalmaz. Yatağınızın çarşafları değiştirinceye kadar ilk günkü gibi mis gibi kokmasını istiyorsanız size yatak spreyi tarifi vereceğiz. Uygulayın çok memnun kalacaksınız. Yatak Odanızı Stresten Arındırmanın Yolları

İhtiyacınız olacak malzemeler:

50 gram votka

1 yemek kaşığı sirke

10-15 uçucu yağ damlaları

Su

Küçük sprey şişesi Yatak Böceklerinden Doğal Yöntemlerle Kurtulun

Yapılışı

Çarşaflarınız için sprey yapmak için önce bütün malzemeyi toplayın. bu tarifte votka olarak vermiştik. İsterseniz aromalı bir votka da kullanabilirsiniz. Votka hızlı buharlaşır ve kuruyana kadar istenmeyen kokuları yatak ve çarşaflarınızdan uzaklaştırır.

Sprey şişesinin içine önce votka, ardından sirkeyi koyun. Sirke çarşaflarınızın yenilenmesine ve temiz kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca sirkenin doğal antibakteriyel olduğunu unutmayın. Yatak Odanızda Bulunması Gereken Bitkiler

En sevdiğiniz uçucu yağı seçin. Bu kokunun gece boyunca uykunuzda bile sizi dinlendirecek bir koku olmasına özen gösterin. Uçucu yağdan 10 ila 15 damla ekleyin.

Su da ilave ettikten sonra çalkalayın ve nevresimlerinizin üzerine sıkın. Yatağınız tam istediğiniz gibi mis gibi kokacaktır.

Bu uygulamayı sabahları yatağınızı toplarken yapabilirsiniz. Yatak Feng Shui’ye Göre Nasıl Yerleştirilmeli?

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın