Ana Sayfa HAYAT Altın Kaplama Takıları Temizleme Yöntemi

Altın Kaplama Takıları Temizleme Yöntemi

0
823
Altın Kaplama Takıları Temizleme Yöntemi
Altın Kaplama Takıları Temizleme Yöntemi

Altın Kaplama Takıları Temizleme Yöntemi. Vermeil, gümüş üzerine altın kaplamadır. Güzel mücevherlere maliyetin sadece bir kısmıyla sahip olmak için ucuz bir alternatiftir. Altın kaplama ve gümüş biraraya gelince bu takıların ve eşyaların temizlenmesi özen istiyor.

Karbonat tozu ve suyu eşit miktarda kullanarak bir karışım yapın. Vermeil maddesini örtecek kadar karıştırın. 1/4 bardak kabartma tozu ve 1/4 bardak su ile başlayın ve gerektiği kadar karıştırın. Kimyasal aşındırıcılar önreğin sabun vermeil için çok zordur ve kimyasal bir reaksiyona neden olabileceği ve mücevherlerin rengini bozabileceğinden kaçınılmalıdır. Takılarınıza Zarar Veren 6 Davranış

Karışımı, aşındırıcı olmayan temiz bir bezle öğeyi hafifçe kaplayarak vermeil üzerine uygulayın. Vermeil altından yapılmıştır, kolayca çizilir. Aşındırıcı olabilecek herhangi bir bez veya malzeme kullanmaktan kaçının.

Vermeil maddesini ılık akan su altında çalıştırarak ve yumuşak, temiz bir bezle hafifçe silerek macunu uzaklaştırın. Çiziklere neden olabileceğinden asla dairesel hareketlerle ovalamayın. Altını temizlemek için en güvenli şekilde yukarı ve aşağı ovmaktır. Takılarınızı Temizlemenin ve Parlatmanın En Kolay Yolu!

Vermeil takıyı veya eşyayı yumuşak kuru, temiz bir bezle kurulayın. Parlamasını sağlamak için sadece temiz bezle ovun.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın