Ana Sayfa HAYAT Sirkeyi Bulaşık Makinasında Parlatıcı Bölümüne Koymayın

Sirkeyi Bulaşık Makinasında Parlatıcı Bölümüne Koymayın

0
1022
Sirkeyi Bulaşık Makinasında Parlatıcı Bölümüne Koymayın
Sirkeyi Bulaşık Makinasında Parlatıcı Bölümüne Koymayın

Sirkeyi Bulaşık Makinasında Parlatıcı Bölümüne Koymayın. Bulaşık makinenizdeki bu önemli bileşen, cam eşyalarınıza ekstra bir ışıltı verecek ve sert suyun bardaklar üzerinde yaptığı filmli kalıntıları önleyecektir. Evet beyaz sirkeden bahsediyoruz. Ancak sirkeyi bulaşık makinanıza nasıl koymanız gerektiğini biliyor musunuz?

Sirke, zararlı dezenfektanlara, yağ ve sabun pisliğini çıkarmak için hafif bir aşındırıcıya mükemmel bir alternatiftir. Her iki özellik de cam eşyaların gıcırtılı temizliği için mükemmel bir gizli bileşen. Bulaşık Makinasıyla İlgili En Çok Sorulan 4 Soru

Bu yöntemi uygulamak için, bulaşık makinenizin tamamen dolu olduğundan emin olun – en iyi ve çevreye en duyarlı yol -yarısı beyaz sirke dolu küçük bir kase yerleştirin. Kasenin bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğundan emin olun ve üst rafta sabitleyin. Bulaşık makinesinin contalarına zarar gelmesini önlemek için sirkeyi doğrudan parlatıcı bölmesine dökmeyin.

Ardından bulaşık makinesi sabunu ekleyin ve bulaşık makinanızı çalıştırın. Üst seviye konumundan, sirke her iki seviye arasında eşit olarak dağılmalıdır. Sonra pırıl pırıl cam eşyalarınızı çıkarın ve tadını çıkarın. Bulaşık Makinasını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken 8 İpucu

Zaman zaman, bu yöntemi kullanarak bulaşık makinenizin içini dezenfekte etmeyi düşünün. Sadece boşaltın ve içinde bir kase beyaz sirke dışında sıcak su döngüsünü çalıştırın.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın