Ana Sayfa HAYAT Suni Deriden Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Suni Deriden Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?

Suni Deriden Kırışıklıklar Nasıl Giderilir? Kostümlerden kaliteli kıyafetlere ve aksesuarlara kadar her şeyde suni deri kullanılır. Gerçek deriyi taklit etmek için yapılmıştır, uygun fiyatlıdır.
Bununla birlikte, uzun süre saklanan suni deri eşyalarda veya kutudan yeni çıkmış eşyalarda genellikle kırışıklıklar ve buruşukluklar vardır. Deri Giysilerin Yaka Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

Suni deri eşyalarınızı kurutucuya kısa bir süre fırlatıp ütü ile eşya arasına yerleştirilmiş bir havlu ile ütüleyerek kırışıklık ve kırışıklıkları güvenle giderebilirsiniz.

Ürününüzü 60 saniye kurutucuya koyun. Suni derinin aşırı ısınmaması önemlidir çünkü bu, malzemenin bükülmesine ve hatta erimesine neden olabilir. Suni derinizin kumaş desteği varsa, aşırı ısınma da yapıştırıcıların bozulmasına neden olabilir.

Öğeyi yukarıda tutun ve birkaç saniye soğumaya bırakın. Ürünü 30 saniye daha kurutucuya koyun. Giysilerde Kırışıklıkları Gidermek İçin Sirke Nasıl Kullanılır?

Kurutucudan çıkardıktan hemen sonra eşyanızı asın. Malzemenin doğal olarak gevşemesine izin verin.

Birkaç saat asılı kaldıktan sonra hala kırışıklıklar varsa öğeyi ütüleyin. Ütülemek için eşyanızı bir ütü masasının üzerine koyun ve bir havluyla örtün. Ütü düşük, buhar ayarına ayarlıyken havlunun üzerine ütüleyin. Ürününüzün arkası kumaş varsa, çok fazla ısı uygulamayın ve sadece ön tarafını ütüleyin. Kısa aralıklarla ütüleyin ve malzemenin arada soğumasını bekleyin. Ürününüzün arkası kumaş yoksa daha fazla ısı uygulanabilir.

Ütü yaptıktan hemen sonra eşyanızı asın. En az bir gece asılı kalmasına izin verin. Eşya, üretilen buhar ve sıcaklığın kalan kırışıklıkları gidermeye yardımcı olacağı banyoya da asılabilir.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Düz Ekran TV’nizde Asla Temizleme Solüsyonları Kullanmayın

Evdeki en büyük hayal kırıklıklarımızdan biri: toz! Her yerde ve ondan asla tamamen kurtulamazsın....

Mikrofiber Bezin Özellikleri Nelerdir?

Mikrofiber Bezin Özellikleri Nelerdir? Ev temizliğinde önemli bir etkiye sahip olan, adından sıkça söz...

Basit, Doğal Ev Yapımı Borakslı Tuvalet Temizleyici

Basit, Doğal Ev Yapımı Borakslı Tuvalet Temizleyici. Tuvalet temizlemek kimsenin severek yaptığı bir iş...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

252,687BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
451TakipçilerTakip Et
235TakipçilerTakip Et

En Popüler

Düz Ekran TV’nizde Asla Temizleme Solüsyonları Kullanmayın

Evdeki en büyük hayal kırıklıklarımızdan biri: toz! Her yerde ve ondan asla tamamen kurtulamazsın. Televizyon özellikle toz olduğunda mıknatıs gibi gözüküyor, parlak düz ekran...

Mikrofiber Bezin Özellikleri Nelerdir?

Mikrofiber Bezin Özellikleri Nelerdir? Ev temizliğinde önemli bir etkiye sahip olan, adından sıkça söz ettirmeyi başaran, bu özellikleri ile kadınların en büyük yardımcısı haline...

Sağlık İçin Temel Şifalı Bitkiler

Sağlık İçin Temel Şifalı Bitkiler. Sağlığı geliştiren temel bitkiler arasında mutfak otları, tonik bitkiler ve antibakteriyel, antimikrobiyal maddeler olarak harici olarak kullanılanlar bulunur. Bu...

Basit, Doğal Ev Yapımı Borakslı Tuvalet Temizleyici

Basit, Doğal Ev Yapımı Borakslı Tuvalet Temizleyici. Tuvalet temizlemek kimsenin severek yaptığı bir iş değildir. Özellikle konu çıkması zor lekeleri temizlemek ve kokuyu gidermek...