Ana Sayfa HAYAT 2 Dakikada Uykuya Dalmayı Sağlayan Yöntem

2 Dakikada Uykuya Dalmayı Sağlayan Yöntem

1
1346
2 Dakikada Uykuya Dalmayı Sağlayan Yöntem
2 Dakikada Uykuya Dalmayı Sağlayan Yöntem

2 Dakikada Uykuya Dalmayı Sağlayan Yöntem. Uykuya dalmakta zorlanıyor, saatlerce uyumak için uğraşıyor musunuz? Pilotlar ve ordu mensupları için geliştirilen bir yöntemle sadece iki dakika içinde uykuya dalmanız mümkün olabilir.

Pilotların ve ordu mensuplarının daha az hata yapmaları için, kısa sürede uykuya dalarak iyi ve verimli bir uyku almalarını sağlamak için geliştirilen yöntem, iki dakika gibi kısa bir sürede uykuya dalmayı kolaylaştırıyor. İyi bir uyku için basit yastık spreyi tarifleri

Ancak bu yöntem hemen ilk uyguladığınızda başarılı olmayabilir. Yapılan bir araştırmada, 6 haftanın sonunda yüzde 96 gibi bir başarı elde edilmiş.

Nasıl uygulayacaksınız?
Bu yöntemin iki adımı var. İlk adım, çene ve gözünüzün etrafındaki kaslar da dahil olmak üzere yüzünüzdeki kasları gevşetmektir. Sonra, omuzlarınızı mümkün olduğunca düşürmeli ve kollarınız ve bacaklarınızdaki kasları gevşetmelisiniz. Bir sonraki adıma geçmeden önce vücudunuzun 10 saniye rahatlamasına izin verin.

İkinci adımda, endişelerinizi ve diğer tüm düşüncelerinizi aklınızdan çıkarmaya çalışmalısınız. Bunu başardıktan sonra, kendinizi sakin bir gölde bir kanoda hayal edin. Sonra da, kendinizi karanlık bir odada siyah bir hamakta yatarken hayal edin. Kafanızın içinde “düşünme” sözcüklerini 10 saniye boyunca tekrarlayın. Kolay uykuya dalmak için ayak yağı

Bu kadar! Bunları yaptıktan sonra uykuya dalmanız gerekir. Ancak, tekrar hatırlatalım, ilk denemede başarılı olamazsanız, pes etmeyin ve her gece tekrarlamaya devam edin.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın