Ana Sayfa GÜZELLİK Anti-Aging Cilt Sorunlarını Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum

Cilt Sorunlarını Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum

0
1019
Cilt Sorunlarını Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum
Cilt Sorunlarını Giderici Yaşlanma Karşıtı Serum

Neden serum? Neden bir krem ​​veya losyon değil? Serumun güzelliği cildinize daha hızlı ve daha etkili bir şekilde nüfuz eden yüksek konsantrasyonda bir içeriktir. Bu, serumları, yaşlılık lekeleri, güneş hasarı ve ince çizgiler gibi belirli sorunları gidermede ideal kılar.

Ticari serumlar etkili olsa da, saf, tedavi edici esansiyel yağlar çok daha etkilidir. İşte bu serumdaki yağlarla ilgili birkaç ayrıntı:

Lavanta, sivilce, kırışıklıklar, sedef hastalığı ve diğer enflamatuar durumlar gibi çeşitli cilt bozukluklarını tedavi etmek için kullanılır ve genellikle yaraların, kesiklerin, yanıkların ve güneş yanıklarının iyileşme sürecini hızlandırmak için kullanılır. Ayrıca cilt hücrelerini iyileştirmeye ve yaşlılık lekeleri ve yara izlerinin görünümünü hafifletmeye yardımcı olur.

Sardunya, yağ üretimini düzenleyerek akneleri azaltmaya yardımcı olur. Cildin elastikiyetini artırır ve cildi sıkılaştırır, kırışıklıkların görünümünü azaltır. Kan dolaşımını destekler, çürükleri, kırık kılcal damarları ve diğer cilt hastalıklarını iyileştirmeye yardımcı olur. Yaz ayları için besleyici yüz serumu tarifi

Selvi, cilt üzerinde bakterileri öldürmeye yardımcı olur, yaraları, sivilceleri, püstülleri ve deri döküntülerini tedavi etmek için kullanılır.

Biberiye, cildin yaşlanma etkisini yavaşlatan antioksidanlar içerir. Ayrıca sarkma ve gevşek cildi sıkılaştırmaya, daha sıkı ve daha elastik hale getirmeye yardımcı olur.

Artık yaşlanma karşıtı serumuma giren şey hakkında biraz daha bilgi sahibi olduğunuza göre, bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenin zamanı geldi! 🙂 Kırışıklık için anason tohumu serumu

Malzemeler:

10 gr kuşburnu tohumu yağı *
2 damla lavanta esansiyel yağı
2 damla sardunya esansiyel yağı
1 damla selvi esansiyel yağı
1 damla biberiye esansiyel yağı

Not: Kuşburnu çekirdeği yağı kullanmayı tercih ettik. Çünkü yaşlanma karşıtı amaçlar için en iyi taşıyıcı yağlardan biridir. Bununla birlikte, cilt bakımında kullanılması önerilen jojoba yağı, argan yağı gibi taşıyıcı yağları veya tatlı badem yağı kullanabilirsiniz. Ev yapımı C vitamini serumu tarifi

Kuşburnu çekirdeği yağı ve esansiyel yağlarını küçük bir damlalık şişesi veya silindir şişesine ekleyin ve her kullanımdan önce hafifçe çalkalayın.

Yaşlanma Karşıtı Yüz Serum Nasıl Kullanılır?
Serumu uygulamadan önce yüzünüzü yıkayın ve bir tonik kullanın. Parmak ucunuza bir -iki damla serum ekleyin ve ince çizgiler, yaşlılık lekeleri ve eşit olmayan cilt tonu bölgelerine hafifçe sürün. Üzerine nemlendirici kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizi uzatan ve gürleştiren serum

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın