Ana Sayfa GÜZELLİK El Terlemesini Önlemek İçin Çok Basit Bir Yöntem

El Terlemesini Önlemek İçin Çok Basit Bir Yöntem

0
686
El Terlemesini Önlemek İçin Çok Basit Bir Yöntem
El Terlemesini Önlemek İçin Çok Basit Bir Yöntem

Biriyle tokalaşacağınız zaman ellerinizin terli olması utanç verici bir durum olabilir. Elleriniz sürekli terliyorsa ya da sıcak havalarda böyle bir durumla karşılaşmamak için sadece tek bir ürüne ihtiyacınız var.

Özellikle stresli durumlarda ve heyecanlandığınızda, elleriniz mi terliyor? Her zaman elleriniz terlediğinde su ya da sabun bulamayabilirsiniz. O nedenle terleme sorunu yaşıyorsanız, yanınızdan kuru şampuanı ayırmak istemeyeceksiniz. Kuru şampuan nedir, nasıl kullanılır?

Saçlardaki yağı almak için kullanılan kuru şampuan ellerinizdeki teri de emecektir. İhtiyaç duyduğunuzda sadece kuru şampuanı avuçlarınıza püskürtün. Ellerinizi iyice ovalayın, böylece kuru şampuanı her iki elinize eşit miktarda yayabilirsiniz.Islak ‘kuru’ şampuan tarifi

Seyahat boyu kuru şampuanlardan edinerek her zaman yanınızda taşıyabilir ve gerektiğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ya da evde kendi kuru şampuanınızı yapabilirsiniz, istediğiniz boyutta bir sprey şişesine koyarak yanınıza alabilirsiniz. Evde kuru şampuan nasıl yapılır?

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın